مدافع تیم فوتبال پرسپولیس از اینکه اولین حضورش در دربی پایتخت با برتری این تیم همراه بوده اظهار خوشحالی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس در دربی ۹۰ گفت: خدا را شکر می‌کنم که در این بازی پیروز شدیم و خیلی خوشحالم در اولین حضورم در دربی برنده شدم. من در دربی معروفی که ایمون زاید سه گل زد، حضور داشتم، اما روی نیمکت بودم و به زمین نرفتم و امروز اولین حضورم در دربی بود. دست تک تک هواداران، هم آنهایی که در استادیوم بودند و هم آنهایی که در خانه حضور داشتند را می‌بوسم.

وی درباره حاشیه‌های نیمه اول که منجر به پرتاب اشیا از سوی هواداران استقلال و شکستگی سرش شد، گفت: من توپ را بیرون زدم و کاری نکردم. دوست ندارم درباره هواداران استقلال حرف بزنم. مهم نیست آنها چه می‌گویند و مهم، تیم خودم است.

مدافع پرسپولیس عنوان کرد: بازی به دلیل کری‌خوانی‌هایی که دارد، سخت می‌شود. خدا را شکر که دربی مساوی نشد. انشالله که تیم ما در آینده بهتر می‌شود. ما به حاشیه‌ها توجه نمی‌کنیم تا قهرمان شویم.

کنعانی‌زادگان درباره حضورش در ترکیب اصلی گفت: خوشحالم در کنار سید جلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده هستم. قبلاً در اردوهای تیم ملی نکات زیادی از حسینی یاد گرفته‌ام و حالا در کنار هر دو در تیم پرسپولیس هستم. فرقی ندارد چه کسی بازی کند، چرا که مسئله مهم موفقیت پرسپولیس است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.