آبادان- مدیر اداره آموزش و پرورش آبادان گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید ۶۳ هزار و ۳۰۰ دانش آموز به سر کلاس های درس می روند.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله رمضانی امشب در نشست خبری پیش از آغاز سال تحصیلی در جمع خبرنگاران افزود: دنش آموزان مذکور در ۳۶۱ آموزشگاه و یکهزار و ۸۵۸ کلاس درس مشغول به تحصیل می شوند.

وی اظهار کرد: از تعداد کل دانش آموزان یاد شده۳۱ هزار نفرشان در دوره ابتدایی، بیش از ۱۲ هزار نفرشان در مقطع متوسطه اول، بیش از ۱۵ هزار نفرشان در مقطع متوسطه دوم و بیش از ۴ هزار نوآموز در مقطع پیش دبستانی درس می خوانند.

مدیر اداره آموزش و پرورش آبادان تصریح کرد: این اداره با داشتن جمعیت ۶۸ هزار نفری دانش آموزی در جایگاه سوم استان قرار دارد.

وی با اشاره به کمبود ۴۰۰ نفری نیروی معلم برای سال تحصیلی جدید گفت: تلاش کرده ایم به شیوه های مختلف تا زمان جذب نیروی جدید، هیچ کلاسی بدون معلم نماند.

رمضانی با تاکید بر اینکه برای نخستین بار توانستیم ۶۰۰ میلیون تومان بدهی خود به اداره برق را بپردازیم، یادآور شد: اکنون در حال برنامه ریزی برای پرداخت بدهی آب بهای خود به اداره آبفا هستیم.

به گفته وی، در سال تحصیلی گذشته با همکاری منطقه آزاد اروند بیش از ۱۰ میلیارد تومان در حوزه تعمیرات و تجهیزات مدارس هزینه شده است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.