چهار سرمربی گزینه جانشینی زین‌الدین زیدان در رئال مادرید هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شروع ضعیف رئال مادرید در فصل جاری با زین‌الدین زیدان سبب شده تا شایعاتی مبنی بر احتمال اخراج این سرمربی فرانسوی برسر زبان‌ها بیفتد و گزینه‌هایی هم در این بین به عنوان جانشین زیزو مطرح شود. زیدان در مقطع پایانی فصل گذشته بار دیگر هدایت کهکشانی‌ها را برعهده گرفت تا دوره اول پرفروغ سرمربیگری‌اش در این تیم که همراه با کسب ۹ جام قهرمانی مختلف از جمله ۳ قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا بود را تکرار کند که این اتفاق نیفتاد.

نشریه اسپانیایی «مارکا» اکنون از ژوزه مورینیو، ماسیمیلیانو آلگری و رائول گونسالس به عنوان سه گزینه اصلی جانشینی زین‌الدین زیدان در رئال مادرید یاد می‌کند. مورینیو یکی از این گزینه‌هاست که با فلورنتینو پرس رابطه خیلی خوبی دارد و پس از اخراج شدنش از سمت سرمربیگری منچستریونایتد در ماه دسامبر ۲۰۱۸ دیگر هدایت تیمی را برعهده نداشته است.

ماسیمیلیانو آلگری دیگر کاندیدای جانشینی زیزو در رئال مادرید است، این در حالی است که سرمربی ایتالیایی در سال ۲۰۱۸ هم گزینه جانشینی زیدان در رئال بود، اما خولن لوپتگی در نهایت با کنار زدن گزینه‌هایی همچون او، کونته و مائوریتزیو ساری هدایت کهکشانی‌ها را برعهده گرفت.

رائول گونسالس هم که یکی از اسطوره‌های باشگاه رئال مادرید به شمار می‌رود، در حال حاضر هدایت رئال کاستیا را برعهده دارد و می‌تواند مانند زیدان از هدایت رئال کاستیا به سرمربیگری رئال مادرید برسد.

همچنین نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا مدعی شد، فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید به دنبال این است که ژابی آلونسو، هافبک پیشین رئال مادرید را جانشین زیدان کند. آلونسو در حال حاضر هدایت تیم رئال سوسیه‌داد B را برعهده دارد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.