مسئول پروژه گیت‌های الکترونیک و سامانه فروش بلیت ورزشگاه آزادی گفت: استقبال هواداران پرسپولیس از خرید بلیت دربی بسیار خوب بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر انتظارخیر مسئول سامانه فروش الکترونیکی بلیت دربی اظهار داشت: استقبال هواداران پرسپولیس برای تماشای دربی بسیار زیاد بوده است. آنها تا صبح دیروز پنجشنبه و در کمتر از ۲۴ ساعت، ۲۵ هزار بلیت را خریداری کرده بودند.

وی افزود: تا ظهر امروز تقریبا سهمیه های پرسپولیس برای طبقه اول تکمیل شده و حدود ۴ هزار بلیت برای جایگاه های این تیم باقی مانده بود. بخش اعظم این ظرفیت باقی مانده هم به طبقه دوم تعلق داشت.

انتظار خیر ادامه داد: هواداران دو تیم همچنین باید توجه داشته باشند سکوهایی که در سامانه فروش به رنگ خاکستری هستند، بخشی از ظرفیت در نظر گرفته شده برای هواداران دو تیم به حساب نمی آیند. طبق الزام ها و دستور العمل های ابلاغی برای این قسمت ها بلیتی فروخته نمی شود. از این رو هواداران نباید به این بخش مراجعه کنند. عدم امکان ورود آن ها به این بخش، مشکلی از جانب سیستم نیست. بلکه تاکید می شود برای این قسمت ها بلیتی فروخته نمی شود.

وی در پایان افزود: تاکید می شود، هواداران فوتبال فقط پس از خرید بلیت از سامانه نسبت به حضور در ورزشگاه با پرینت خرید یا بارکد روی موبایل و کارت ملی راهی ورزشگاه شوند چرا که در خود ورزشگاه به هیچ وجه امکانی برای فروش بلیت دیده نشده است.

همچنین باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای خطاب به هوادارانش تاکید کرده است که بدون بلیت راهی ورزشگاه نشوند و تنها در صورتی برای تماشای این بازی به ورزشگاه آزادی بیایند که در خرید بلیت از طریق سامانه اعلام شده موفق عمل کرده باشند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )