مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی شد نامه ای که به منظور پاک شدن اخطار فرشید اسماعیلی برای فدراسیون فوتبال نوشته‌اند، هنوز به کمیته انضباطی نرسیده است!

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال اظهار داشت:صبح روز دوشنبه با ارسال نامه به فدراسیون فوتبال اعتراض خودمان را نسبت به محرومیت فرشید اسماعیلی انجام دادیم.

وی افزود: باشگاه مثل اکثریت قاطع کارشناسان داوری و میلیون‌ها طرفدار فوتبال در ایران معتقد است که کارت زرد دوم اسماعیلی در بازی با نفت مسجد سلیمان که منجر به اخراج او شد، بر اثر اشتباه داور دریافت شده و این حق مسلم باشگاه استقلال است که معترض باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال بیان داشت: متاسفانه تا این لحظه نامه ما به دست کمیته انضباطی فدراسیون نرسیده!

فتحی تصریح کرد: این نامه روز ۲۵ شهریور برای سازمان لیگ ارسال شد و در همان روز توسط آقای بهاروند به دبیرکل فدراسیون ارجاع داده شده. نامه‌ای به شماره ۹۸/۱۴۶۰ اما موضوع عجیب این است که تا به حال نامه به دست کمیته انضباطی نرسیده و این تعلل ابهام‌آمیز است!

وی اضافه کرد: بازهم تاکید می‌کنیم که باشگاه استقلال فقط خواستار اجرای عدالت است اما مشخص نیست که مقاومت‌ها در برابر نگاه عادلانه‌ای که وعده‌اش را داده بودند از کدام سمت و سوی انجام می‌شود؟

مدیرعامل آبی پوشان در پایان بیان داشت: ما تا لحظه آخر منتظر رفع محرومیت فرشید اسماعیلی خواهیم ماند و به طور مستمر پیگیر این پرونده هستیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )