جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال شرایط این تیم را برای حضور در دربی نودم تهران مطلوب توصیف کرد و گفت که در این بازی حریفی دست و پا بسته نخواهند بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) این تیم اظهار داشت: تمرین طبق روال همیشگی شروع می‌شود. شرایط تیم ما خوب است و فقط کادر پزشکی باید مشخص کند که دیاباته به بازی می‌رسد یا خیر. به جز اسماعیلی، سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا محرومیت فرشید اسماعیلی لغو خواهد شد یا خیر، گفت: باشگاه در این باره اقدام کرده است و کمیته انضباطی باید موضوع را بررسی کند. آنها باید صحنه را ببینند و امیدوارم اخطار دوم اسماعیلی را ببخشند، وگرنه او را برای دربی نخواهیم داشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال که نتایجی باب میل هواداران کسب نکرده است، می‌تواند در دربی نتیجه خوبی بگیرد یا خیر، تصریح کرد: در هفته‌های گذشته، بازی‌های خوبی ارائه کردیم و فراز و نشیبی نداشتیم. می‌توانستیم فولاد و نفت مسجدسلیمان را شکست دهیم که این را به گردن داور نمی‌اندازیم. با این حال مشکلات داوری و عدم تمرکز خودمان باعث شد در این دو بازی پیروز نشویم. شرایط خوبی داریم و این‌گونه نیست که استقلال دست و پا بسته باشد. مطمئناً حریف خطرناکی برای پرسپولیس خواهیم بود.

زرینچه درمورد برخوردهای مختلف پیشکسوتان باشگاه استقلال و اینکه برخی از آنها از آبی‌پوشان حمایت کردند و برخی گفتند که هیچ نکته فنی از استقلال ندیده‌اند، خاطرنشان کرد: حمایت خیلی مهم‌تر است. ما با تغییر استراماچونی به جایی نمی‌رسیم. ما تغییرات زیادی در کادر فنی و بازیکنان داشتیم و نیاز به زمان داریم. ما بازیکنان زیادی از دست دادیم و نمی‌توانیم خود را گول بزنیم. مطمئناً شرایط ما بازی به بازی بهتر می‌شود.

وی درمورد اینکه استقلال رهبری در زمین ندارد، بیان کرد: صد درصد با این موضوع موافقم. من قبل از اینکه امسال به استقلال بیایم، گفتم باید رحمتی و منتظری را داشته باشیم. زمانی که در استقلال بازی می‌کردم، کاپیتان و بزرگ‌تر تیم، همه‌کاره استقلال بود و داشتن یک بزرگتر در تیم خیلی مهم است. البته الان وریا غفوری را داریم، اما او پسری ساکت و بسیار آرام است.

«واقعیت این است که به بازیکنی مانند منتظری لازم داشتیم که به استقلال کمک کند.»، سرپرست تیم استقلال ضمن بیان این جمله اظهار داشت: استقلال نه تنها امسال، بلکه در سال‌های دیگر هم شرایط سختی دارد و همیشه باید یک بزرگتر داشته باشد. این بازیکنان در شرایط بحرانی به استقلال کمک می‌کنند. البته الان شرایط تیم بحرانی نیست، اما استقلال همیشه به چنین بازیکنانی نیاز دارد.

زرینچه درمورد حاشیه‌های اخیر فضای مجازی درخصوص وریا غفوری پس از اتفاقات اوایل دیدار استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: باشگاه اصلاً اطلاعی از این موضوع نداشت. ما در رختکن یاعلی گفتیم و بچه‌ها به تونل ورزشگاه رفتند. ما داشتیم بازیکنان ذخیره را راهی زمین می‌کردیم که خلیفه سلطان (ناظر مسابقه) گفت بازیکنان تی‌شرت دختر آبی پوشیده‌اند. من گفتم که بازیکنان با پیراهن استقلال به زمین رفتم، اما دیدم تی‌شرت مشکی پوشیده‌اند.

وی ادامه داد: ناظر بازی، حراست ورزشگاه و حتی داوران گفتند که نمی‌گذاریم تیم جلو برود، اما با اینکه بچه‌ها لباس را پوشیده بودند، با وساطت و مسئولیت خودم، پذیرفتم که تیم داخل زمین برود و مشکل خاصی نبود. اگر باشگاه استقلال از این موضوع اطلاع داشت، می‌توانستیم بهتر از این عمل کرده و شرایط را برای این برنامه مهیا کنیم. البته تخلفی در کار نبوده است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.