تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در نخستین بازی خود به پیروزی پرگل مقابل مالدیو رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دومین بازی درنخستین روز از مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانیزیر‌۱۶سال آسیا بین تیم‌های ایران و مالدیو از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه شهید حاج بابایی شهر همدان برگزار شد و با نتیجه ۱۳ بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

نیمه اول

دقیقه او‌ل از نیمه نخست این دیدار با یک موقعیت خوبگلزنی برای همراه بود که به دلیل بی‌دقتی در ضربه نهاییتبدیل به گل نشد. بازیکنان در دقیقه دوم بازی موقعیتدیگری روی دروازه مالدیو ایجاد کردند اما بازهم با خوششانسی تیم مالدیو تبدیل به گل اول ایران نشد.

امیر ابراهیم زاده روی سانتر خوب مهدی محمدی در دقیقه۶ گل اول را به ثمر رساند. دو دقیقه بعد شاگردان عبدیموقعیت گلزنی دیگری را از دست دادند.

در دهمین دقیقه از این دیدار یادگار رستمی با یک حرکتیتکنیکی چند بازیکن را از پیش رو برداشت و با خطایمدافع مالدیو رو به رو شد و از روی نقطه پنالتی گل دومایران به ثمر رسید.

در ادامه نیز حملات متعددی از سوی بازیکنان نوجوانکشورمان در زمین و روی دروازه مالدیو خلق شد که تبدیلبه گل نشد. تا اینکه در دقیقه ۲۵ روی سانتر ارسالی از نقطه کرنر ایمان دانش سومین گل ایران را وارد دروازه حریفکرد.

ضمن اینکه امیر ابراهیم زاده در دقیقه ۲۷ با یک فرار زیباگل چهارم را زد.

در ادامه نیز فردین بحری با یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه مالدیو را برای پنجمین بار گشود. ششمین گلنیز روی شوت دقیق و زمینی فردین بحری در دقیقه ۴۰ بهثمر رسید.

ایمان دانش با یک ضربه سر زیبا هفتمین و آخرین گلایران در نیمه نخست را زد.

نیمه دوم

شاگردان عبدی در ۲دقیقه نخست از نیمه دوم بازی توسطامیر ابراهیم زاده و یادگار رستمی تعداد گل‌های ایران را بهعدد ۹ رساندند.

حملات پرتعداد نوجوان‌های فوتبال ایران روی دروازه حریفادامه پیدا کرد اما مالدیو در دقیقه ۵۳ روی یکموقعیت‌سازی تیرک دروازه ایران را لرزاند.

محمد کوشکی دیگر بازیکنی بود که با یک فرار و شوتسرکش در دقیقه ۵۷ گل دهم ایران را زد.

دو دقیقه بعد سانتر و ضربه سر خوب بازیکنان کشورمانتوسط مدافعان مالدیو‌ از روی خط دروازه دفع شد.

ضمن اینکه در دقیقه ۶۲ ایمان دانش از زمین مسابقه خارجشد و سجاد گل‌محمدی جای وی را در زمین مسابقه گرفت. دیگر تعویض ایران ورود سجاد خادمی به زمین در دقیقه۶۴ به جای یادگار رستمی بود.

محمد کوشکی گل یازدهم را به ثمر رساند.

با شوت بازیکنان کشورمان و برخورد توپ به دست بازیکنمالدیو در محوطه جریمه، محمد کوشکی در دقیقه ۷۳پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما نتوانست آن را به گلتبدیل کند.

امیر ابراهیم زاده در دقیقه ۷۷ و ۸۰ دیگر گل‌های ایران راوارد دروازه مالدیو کرد و در دقیقه ۸۳ گل دیگر وی از سویکمک‌داور آفساد اعلام شد.

به فاصله پنج دقیقه به پایان این دیدار بازیکن تیم مالدیوبا دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

گفتنی است، این دیدار در حضور ۱۲۰۰ تماشاگر برگزار شد.

تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در دومین دیدار از ساعت۱۹:۴۵ روز جمعه به مصاف فلسطین می‌روند.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )