به اعتقاد مائوریتزیو ساری تیمی از ایتالیا در حد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اتلتیکومادرید ضمن صحبت درباره بازیکنانش ادعای عجیبی را مطرح کرد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در این باره اظهار داشت:میرالم پیانیچ در دسترس است. او اخیرا تمرین معمول با تیم را انجام داد و خواهیم دید بازی خواهد کرد یا نه. سامی خدیرا و متویدی بازیکنانی عالی هستند اما می‌بینیم که دیگر هافبک‌های تیمم در حال پیشرفت هستند. ما هم در حمله و هم در دفاع، گزینه‌هایی در اختیار داریم. وسواس لیگ قهرمانان؟ ما فشاری حس نمی‌کنیم. یوونتوس هستیم و هر وقت که وارد زمین بازی می‌شویم، هدفمان پیروزی است اما ۱۰ الی ۱۲ تیم دیگر هستند که همین هدف و قدرتی همانند ما دارند.

او در پایان افزود: در حال حاضر، هیچ تیمی از ایتالیا را مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان نمی‌بینم چون در ۲۰ سال گذشته، ایتالیایی‌ها همواره مالکیت بازی را باخته‌اند. این تقصیر همه است؛ از روسای باشگاه گرفته تا خبرنگاران. فکر می‌کنم ما باید با یک عزم فوق‌العاده در لیگ قهرمانان حاضر شویم اما در عین حال موظفیم ذهنی آرام داشته باشیم. به جای داشتن ترس‌های غیرمنطقی باید از فوتبالمان لذت ببریم.حرف‌های کونته؟ در این چند روز به جشن تولد همسرم فکر کردم، نه به حرف‌های او!

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.