پپ گواردیولا مخاطرات بازی با نماینده اوکراین را درک می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با شاختار در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از نظم رقیب اوکراینی سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی اظهار داشت: هر بار که با شاختار بازی می‌کنیم، آن‌ها به سبک مشابهی ظاهر می‌شوند. واقعا تجارب سختی مقابل آن‌ها داشتیم؛ مخصوصا اولین رویارویی ما با آن‌ها. بازی کردن مقابل این رقیب همیشه دشوار است. فصل گذشته یکی از بهترین تیم‌هایی بودند که ۲-۴-۴ را با نظم خاصی پیاده می‌کردند و امسال هم همین طور هستند. شاختار روی ضدحملات و کوتاه کار کردن اعجاب انگیز به نظر می‌رسد. امیدوارم ریتم خوبی داشته باشیم چون اولین بازی در لیگ قهرمانان اهمیت زیادی دارد. می‌دانیم سال قبل در بازی خانگی مقابل لیون باختیم اما در سایر مسابقات برنده شدیم.سبک بازی ما در انگلیس رایج نیست و بازی کردن مقابل شاختار خیلی دشوارتر است. من احترام زیادی برای این باشگاه قائل هستم.

او در پایان یک خبر بد به هواداران تیمش داد: استونز اخیرا دچار مصدومیتی عضلانی شد و بین ۴ تا ۵ هفته قادر به همراهی تیم نیست. علاوه بر او فیل فودن هم دچار مشکلی ویروسی شده است و بازی فردا و شاید بازی بعد از آن را هم از دست بدهد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.