دیه‌گو سیمئونه به انتقام تیمش از یوونتوس نمی‌اندیشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل یوونتوس در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ادعا کرد به جای فکر کردن به انتقام حذف در فصل پیش به انجام بهترین بازی از سوی شاگردانش خودش می‌اندیشد.

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید در این باره گفت: بدون فکر کردن به انتقام قدم به این مسابقه می‌گذاریم. اکنون در فصل دیگری قرار داریم. سال گذشته به دلیل برگزاری فینال در خانه تحت فشار قرار داشتیم. یوونتوس همیشه و با هر مربی یک تیم بسیار رقابتی است.آن‌ها تیم قدرتمندی هستند؛ همان‌طور که همیشه بوده‌اند و بازیکنانی در بالاترین سطح در اختیار دارند.

او در ادامه درباره مائوریتسیو ساری، سرمربی رقیب افزود: او فقط ۲ ماه است که به تورین آمده؛ در حالی گه الگری سال‌ها هدایت یوونتوس را برعهده داشت. طبیعی است که مدتی صرف وفق پیدا کردن او با شرایط می‌شود. دشوار است که با همان ایده سال گذشته به میدان برویم. زیرا سیستم ساری متفاوت است.بعضی اوقات ما را در بین شانس‌های قهرمانی قرار می‌دهید و گاهی اوقات خیر! با این حال فوتبال همیشه غیرقابل پیش‌بینی است و برخی تیم‌ها آماده سازی بهتری نسبت به دیگران دارند. لیگ قهرمانان اروپا بسیار خطرناک است و بازیکنان مستعدی در آن حضور پیدا می‌کنند. مطمئنا هر رقیبی برای شما مشکلاتی به وجود می‌آورد. ما در تلاش هستیم پیشرفت کنیم و خودمان را با شروع این مسابقات وفق دهیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.