غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تراکتور از دیدار اخیر این تیم مقابل پرسپولیس به عنوان یکی از منظم‌ترین و بی‌حاشیه‌ترین بازی‌های لیگ یاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه اقتصادی تراکتور، غلامرضا صادقیان که طی سه روز گذشته جهت پیگیری و ارائه مدارک مثبت بازی هفته دوم این تیم برابر پرسپولیس در تهران به سر می‌برد، اظهار داشت: پس از رایزنی‌ها و مکاتبات انجام شده با مهدی تاج، رئیس محترم فدراسیون فوتبال و دکتر حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی و دکتر صالحی، رئیس کمیته استیناف و ارائه مدارک موجود مبنی بر نظم و انضباط روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز سازمان‌های مذکور برگزاری بازی‌های آتی تیم تراکتور با حضور هواداران را قبول کردند.

صادقیان خاطرنشان کرد: حسن نیت مسئولان فدراسیون در مواجهه با اقدامات باشگاه تراکتور در بازی خانگی گذشته جای قدردانی دارد.

وی از هواداران خواست تا با متانت و هوشمندی همیشگی، تیم محبوب خود را در بازی‌های آتی حمایت کرده و از سوءاستفاده برخی افراد معدود در ورزشگاه که سعی در مخدوش کردن چهره فرهنگی هواداران تراکتور دارند، جلوگیری کنند.

صادقیان ادامه داد: بازی تراکتور - پرسپولیس، یکی از منظم‌ترین و بی‌حاشیه ترین بازی‌های حساس لیگ برتر بود که متأسفانه جلوه‌های مثبت آن نادیده گرفته شد و موارد قلیلی از ناهنجاری‌ها را به تصویر کشیده شده بود که با ارائه مستندات این تفکر تغییر یافت‌.

وی با قدردانی ویژه از تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، همکاری و همراهی هواداران در گسترش ارتباطات باشگاه با مسئولان فوتبال کشور را ضروری اعلام کرد.

تناقض در رأی کمیته انضباطی و صحبت‌های رئیس کمیته انضباطی/ تراکتور کتبی محروم شد، شفاهی تبرئه! + عکس

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.