رئیس پیشین باشگاه اینتر می‌گوید تحت‌تأثیر آنتونیو کونته قرار گرفته و اینتر را این فصل مدعی قهرمانی در سری A ایتالیا می‌بیند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمو موراتی که شب گذشته (دوشنبه) در ضیافت شامی که استیون ژانگ، رئیس باشگاه اینتر با حضور پدرش جیندونگ - که با جمعی از اسپانسران اینتر برای تماشای بازی امشب مقابل اسلاویا پراگ به میلان آمده - و همچنین دیگر مدیران این باشگاه ایتالیایی ترتیب داده بود، حضور یافت، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» گفت: آنها خیلی محبت داشتند و همه چیز را به اطلاع من رساندند. ضیافت شام هم خیلی جالب بود. استیون و پدرش انسان‌های فوق‌العاده مهربانی هستند و پذیرایی خیلی خوبی از ما داشتند.

وی همچنین در تمجید از سرمربی جدید نراتزوری اظهار داشت: من تحت‌تأثیر کونته و البته سنسی قرار گرفته‌ام و به نظرم آنها پایه عملکرد خوب اینتر هستند. کونته مربی خوبی است و روحیه تیمی خوبی به وجود آورده است. آنتونیو کارش را خوب انجام داده و این از هر چیزی مهمتر است. به نظرم اینتر این فصل شانس خوبی برای فتح اسکودتو دارد که برای باشگاه خیلی مهم است.

رئیس پیشین باشگاه اینتر در پایان در تمجید از هافبک ۲۴ ساله نراتزوری خاطرنشان کرد: استفانو سنسی به تیم سرعت داده و کمی مرا به یاد وزلی اسنایدر می‌اندازد، کسی که می‌تواند مکانیزم تیم را تغییر دهد. درباره دربی دلامادونینا هم حرفی برای گفتن ندارم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.