مهدی تیکدری، مدافع راست تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت که برای قهرمانی در لیگ برتر نباید راحت امتیاز از دست بدهند.

مهدی تیکدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی آن‌طور که ما می‌خواستیم پیش نرفت و واقعیت این است که برابر ذوب‌آهن سرحال نبودیم. مساوی در بیرون از خانه نتیجه بدی نیست و ذوب‌آهن هم یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است که با اضافه شدن بازیکنان سرباز شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. با این حال ما اگر دنبال قهرمانی هستیم نباید به سادگی امتیاز از دست بدهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا گرفتن پنج امتیاز از سه بازی راضی‌کننده است؟»، بیان کرد: برای قهرمان شدن باید از هر دو بازی چهار امتیاز بگیریم و با این فرمول قهرمان می‌شویم. در بازی بعدی میزبان گل‌گهر هستیم و اگر آن بازی را ببریم هشت امتیازی خواهیم شد و موقعیت خوبی پیدا خواهیم کرد. می‌دانیم که هواداران از ما برد می‌خواهند و توقعات از تراکتور بالاست. اگر قرار باشد راحت امتیاز از دست بدهیم کارمان سخت خواهد شد.

تیکدری در ارتباط با حضورش در پست دفاع راست، آن هم در شرایطی که پُست اصلی‌اش مهاجم و وینگر است، تصریح کرد: من قبل از شروع این فصل فقط یک بار در دفاع راست بازی کردم و معمولاً به عنوان وینگر بازی می‌کردم. حالا هم دنیزلی تصمیم گرفته که در این پُست از من استفاده کند. من تابع تصمیم سرمربی هستم. حتماً ایشان در این پُست از من راضی است که حالا به عنوان دفاع راست بازی می‌کنم. امیدوارم در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشم.

لیگ برتر فوتبال| جدال ذوب‌آهن و تراکتور برنده نداشت

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.