حسین عبدی، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان تأکید کرد، تمرکز اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم روی ارائه فوتبال چشم‌نواز است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی درباره شرایط آماده‌سازی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت: خوشبختانه پس از پنج ماه کار مداوم، تیم آماده حضور در مسابقات مقدماتی آسیا شده است. مراحل مختلفی را برای آماده‌سازی این تیم پشت سر گذاشتیم، اگرچه پس از هر مرحله سطح توقعات از ما و بازیکنان بسیار بالا بود، اما از ابتدا هم گفته بودیم که هدفمان آماده‌سازی تیم تا شروع مسابقات است و در حال حاضر به این مرحله رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: با پشت سرگذاشتن مراحل آماده‌سازی شامل استعدادیابی، شرکت با دو تیم در دو تورنمنت و انجام چند بازی دوستانه، آماده مسابقات مقدماتی هستیم. بدون شک کار آسانی پیش رو نداریم، همان‌طور که روزهای سختی را در این چند ماه پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه بازیکنان از نظر فنی و بدنی به سطح مطلوبی رسیدند و تمام تمرکزمان بر ارائه فوتبال چشم‌نواز و قابل قبول و در نهایت کسب نتیجه مناسب است. ضمن اینکه نباید فراموش کرد که نتیجه‌گرایی در این رده سنی برخلاف آینده‌نگری برای آینده فوتبال کشورمان است.

عبدی درباره شرایط فعلی تیم و برگزاری اردو در همدان گفت: برای پیگیری تمرینات در شهر میزبان و انجام دو بازی دوستانه از ۱۵ شهریور به همدان آمدیم. شرایط و امکانات تمرینی خوبی داریم و امیدواریم که بدون بروز هرگونه مشکلی و با حفظ آرامشی که در این ۱۰ روز داشتیم، نتایج خوبی را با شروع مسابقات از دو روز دیگر کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان در پایان تأکید کرد: برای مسابقات نیاز به همدلی بیشتری داریم. از اعضای کمیته فنی و توسعه، رسانه‌ها و به طور ویژه علاقه‌مندان به فوتبال در همدان دعوت می‌کنم تا با حضور در ورزشگاه و حمایت و همدلی، همگی شاهد موفقیت تیم کشورمان باشیم.

نوجوانان فوتبال ایران به مصاف عراق می‌روند

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.