اونای امری بابت از دست رفتن فرصت پیروزی در خانه تیم فوتبال واتفورد متاسف است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اونای امری پس از تساوی ۲ - ۲ تیمش در خانه واتفورد در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بابت از دست دادن برتری ۲ گله ابراز تاسف کرد.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال اظهار داشت: آن‌ها ما را تحت فشار گذاشتند. واتفورد سال قبل هم مثل امروز بازی کرد. در نیمه اول پیش افتادیم و می‌دانستیم به گل سوم نیاز داریم. آن‌ها با توجه به طرفداران‌شان، ظرفیت بازگشت به بازی را داشتند و این همان اتفاقی است که رخ داد. در نیمه دوم نمی‌توانستیم از فشار رقیب خلاص شویم. واتفورد تیمی فیزیکی و بسیار قوی است. رقیب ما را تحت فشار گذاشت تا اشتباه کنیم و بر مبنای اشتباهات ما بازی می‌کرد. توانستند برنده نیمه دوم شوند و به طور خلاصه می‌توانم بگویم این یک امتیاز خوب نیست. باید به تلاش‌ها ادامه بدهیم. حتی زمانی که سعی کردیم رو به بازی مستقیم بیاوریم، باز هم توپ را از دست دادیم.

وی افزود: با توجه به این که حریف از نظر جسمانی از ما قوی‌تر است، تلاش کردیم خطوط را در هم بشکنیم و مثل صحنه گل اول، توپ را به اوزیل برسانیم. ما ترکیب جوانی در اختیار داریم و در تلاش هستیم تا پیشرفت کنیم. این بازیکنان از مسابقاتی مثل جدال امروز درس خواهند گرفت. می‌توانیم از این اشتباهات درس بگیریم و رشد کنیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.