ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: هفته به هفته شرایط برای ما سخت‌تر می‌شود، خیلی جای خوشحالی دارد که امروز توانستیم برنده باشیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: ابتدا خدا را شکر می‌کنم که توانستیم برنده این بازی باشیم. بازی که هفت گل دارد قطعاً بازی زیبا و جذابی است. در مجموع از همه‌ی بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود تا آخر بازی مردانه جنگیدند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: برای ما مهم این بود که بچه‌ها تمام توان‌شان را گذاشتند. خیلی برای ما مهم است که با تمام وجود بازی می‌کنیم و تمام انرژی‌مان را می‌گذاریم. این اتفاق خیلی خوب است، ولی درباره گل‌هایی که دریافت کردیم قطعاً باید با بازیکنان و تیم‌مان بیشتر صحبت کنیم‌. سایپا تیم جوانی است و روی اشتباهات خیلی ساده که می‌توانستیم گل نخوریم، گل خوردیم. اواخر بازی حساس شد و این‌قدر شرایط سخت بود که زمان نمی‌گذشت. در مجموع بازی خوبی بود. امیدوارم که بتوانیم روند خوب‌مان را تا آخر لیگ حفظ کنیم. هفته به هفته شرایط برای ما سخت‌تر می‌شود و خیلی جای خوشحالی دارد که امروز توانستیم برنده باشیم.

وی درباره وقفه دو هفته‌ای لیگ تصریح کرد: درباره تعطیلی‌ها پیش از این صحبت کردم و مشکل گل‌هایی که خوردیم از نظر من تعطیلی لیگ نبود. تیم ما جوان است و به خاطر تک اشتباهاتی که داشتیم گل خوردیم و تحت فشار قرار گرفتیم. در هر صورت بازی‌های تیم ملی هم بسیار مهم است. ما نیز در این وقفه‌ها سعی کردیم بازی دوستانه داشته باشیم. روی بچه‌های‌مان کار می‌کنیم و از همین بازی درس می‌گیریم تا در بازی‌های بعدی بتوانیم اشتباهات‌مان را جبران کنیم.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: فوتبال بازی لحظه‌هاست و وقتی ما گل نمی‌زنیم قطعاً گل می‌خوریم و باید بیشتر کار کنیم که روز به روز بهتر شویم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.