نام هافبک کروات رئال مادرید به فهرست بازیکنانی اضافه شد که نمی‌توانند این تیم را همراهی کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس، لوکا مودریچ از ناحیه ران پای راست مصدوم شده و به این ترتیب نمی‌تواند رئال مادرید را در بازی کهکشانی‌ها مقابل لوانته همراهی کند.

با مصدومیت مودریچ یکی دیگی از گزینه‌های اصلی زین‌الدین زیدان برای پوشش خط میانی تیمش کم و به فهرست مصدومان تیم او اضافه شد. باشگاه رئال مادرید به زمان خانه‌نشینی مودریچ اشاره‌ای نکرده اما چیزی که قطعی به نظر می‌رسد این است که او مقابل لوانته به میدان نخواهد رفت.

با مصدومیت مودریچ، تعداد مصدومان رئال مادرید در دو ماهی که از آغاز تمرینات این تیم برای فصل جدید می‌گذرد به یازده نفر افزایش پیدا کرد که نگرانی‌های زیزو را برای هفته‌های پیش‌رو مضاعف کرده است.

از ۱۴ جولای تا کنون، براهیم دیاس، مارکو آسنسیو، فرلان مندی، لوکا یوویچ، تیبو کورتوا، رودریگو، ادن ازار، براهیم (برای بار دوم)، خامس رودریگس، ایسکو و اکنون مودریچ مصدوم شده‌اند.

در حالی که نشریه آس غیبت مودریچ را تنها در بازی مقابل لوانته قطعی دانسته، دیگر نشریه مادریدی، مارکا غیبت او مقابل پاری‌سن‌ژرمن را در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا را هم محتمل می‌داند.

رئال مادرید شنبه هفته آینده از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران به مصاف لوانته می‌رود و چهارشنبه هم میهمان پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.