رئیس باشگاه رئال مادرید به شایعاتی که درباره تمایل کهکشانی‌ها برای خرید دو ستاره فرانسوی محبوب فوتبال اروپا وجود دارد دامن زد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آس، فلورنتینو پرس روز گذشته (چهارشنبه) مطابق هر سال پیش از مجمع عمومی سالانه این باشگاه، با گروهی از اعضا جلسه‌ای برگزار کرد و درباره برخی مسائل از جمله خرید‌های احتمالی سفیدپوشان مادرید در آینده توضیحاتی ارائه کرد.

رئیس باشگاه رئال مادرید درباره فعالیت باشگاه برای خرید بازیکنان جدید در بازار تابستان امسال و تلاش نافرجام برای جذب پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد با وجود تأکید اکثریت اعضای باشگاه بر خرید او، اظهار داشت: برای خرید روبرت لواندوفسکی (مهاجم لهستانی بایرن مونیخ) هم چند سال تلاش کردیم اما در نهایت او را به ما نفروختند. در مورد پوگبا هم دقیقاً همین اتفاق رخ داد.

پرس بعد از دفاع از اقدامات باشگاه برای تقویت تیم با خرید بازیکنانی مانند ادن ازار، فرلان مندی، لوکا یوویچ و رودریگو، به سؤال یکی از اعضای باشگاه که از او پرسید اگر قرار باشد یک بازیکن فرانسوی بخرد، آیا کیلیان امباپه مهاجم پاری‌سن‌ژرمن را به پوگبا ترجیح می‌دهد، اظهار داشت: مسئله این است که آنها را به ما نمی‌فروشند. کاملاً مشخص است که یک بازیکن فرانسوی که درباره تمایل باشگاه به خریدش چیزهایی هم گفته شده را دوست داریم و برای خریدش اقدام خواهیم کرد اما او را به ما نخواهند فروخت.

با وجود آنکه رئال مادرید فصل گذشته هیچ جام نبرد، رئیس باشگاه ترجیح داد که از عملکرد تیم دفاع کند. او تأکید کرد: باید منتقد عملکرد خودمان باشیم اما ارزش کارهایی که انجام داده‌ایم و چیزهایی که برده‌ایم را هم پایین نیاوریم. ۴ بار قهرمان لیگ قهرمانان شدیم. سایر تیم‌ها فصل گذشته تلاش کردند این جام را کسب کنند اما نتوانستند.

پرس از هواداران رئال مادرید خواست که بیشتر هوای بازیکنان تیم‌شان را داشته باشند و به جای هو کردن آنها، تشویق‌شان کنند. او اظهار داشت: اگر بازیکنان ما احساس کنند که در برنابئو بیشتر تشویق می‌شوند تا اینکه هو شوند، دیگر از بازی کردن در خانه هراسی نخواهند داشت و من مطمئنم که ما بیشتر از این پیروز خواهیم بود و دیگر کسی نمی‌خواهد که از تیم ما برود.

رابطه باشگاه رئال مادرید با سازمان لیگ اسپانیا چندان جالب نبوده است. پرس تلاش کرد که از شدت تنش موجود در روابط بکاهد اما اظهارنظری انجام داد که مشخص بود هنوز دل خوشی از سازمان لیگ اسپانیا ندارد. او گفت: آنها (مسئولان لالیگا) می‌خواهند چیزهایی که حق ماست را به اشتراک بگذارند. این اتفاقات حتی در لیگ روسیه هم رخ نمی‌دهد.

پرس سپس درباره تشکیل تیم فوتبال بانوان رئال مادرید با خرید سهام باشگاه تازه صعود کردن «تاکون» توضیح داد و گفت: بسیاری از اعضای باشگاه و هواداران باشگاه که فرزند دختر دارند، از ما خواستند که تیم بانوان تشکیل دهیم و اکنون خواسته آنها محقق شده است. ما تیم تاکون را انتخاب کردیم چون این تیم ساختاری دارد که بر پایه جذب بازیکن از فوتبالیست‌های محصول آکادمی خودش است.

رئیس کهکشانی‌ها در پایان راجع به آینده‌اش توضیح داد و تأکید کرد که می‌خواهد به کارش در این سمت ادامه دهد. او اظهار داشت: من هنوز از کار افتاده نشده‌ام.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.