فردین عابدینی، مدافع - هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تأکید کرد که آنها می‌توانند شهر خودرو را در هفته سوم لیگ برتر شکست بدهند.

فردین عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به عملکرد ماشین‌سازی در دو هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: ما در مجموع عملکرد خوبی داشتیم. در بازی اول که سه امتیاز از استقلال گرفتیم، آنهم در شرایطی که خیلی‌ها فکر نمی‌کردند، این تیم را شکست دهیم. در بازی دوم هم برابر سپاهان فوتبال خوبی انجام دادیم و با اینکه سه امتیاز را واگذار کردیم، اما در اصفهان تیم دست و پا بسته‌ای نبودیم. تیم ما در شروع لیگ با قرعه سختی مواجه شد و بعد از رویارویی با استقلال و سپاهان باید در هفته سوم با شهر خودرو بازی کنیم. بدون شک تقابل با سه مدعی در ابتدای لیگ، سختی‌های خاص خودش را دارد.

وی با اشاره به بازی مقابل شهر خودرو تأکید کرد: ما در خانه میزبان هستیم و کسب امتیازهای خانگی بسیار مهم است. ما باید از شرایط میزبانی در هر مسابقه استفاده کنیم تا جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم. شهر خودرو هم تیم بسیار خوبی است که نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده است. آنها بازیکنان باکیفیت و کادر فنی کاربلدی دارند، ولی ما هم تیم باکیفیتی هستیم که هدف‌مان در این بازی چیزی جز پیروزی نیست.

مدافع - هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در پاسخ به این پرسش که در مصاف تیمش با شهر خودرو شانس کدام تیم برای برد بیشتر است، خاطرنشان کرد: چیزی قابل پیش‌بینی نیست. طبیعتاً هر دو تیم دنبال برد هستند، ولی ما میزبان هستیم و باید از این امتیاز استفاد کنیم. در هفته اول استقلال را در زمین خودمان شکست دادیم و قطعاً می‌توانیم شهر خودرو را هم شکست بدهیم.

این خبر حدود ۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.