کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص برخی پرونده‌های مفتوحه در این کمیته صادر کرد و تیم فوتسال ملی حفاری اهواز از برگزاری بازی‌های خانگی محروم شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره برخی پرونده‌های مفتوح در این کمیته صادر کرد.

* با توجه به گزارش‌های مقام‌های رسمی مسابقه بین تیم‌های ملی حفاری و سوهان محمد قم از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال که در تاریخ ۱۵ شهریور ماه در شهر اهواز برگزار شد، تخلفاتی از سوی تماشاگران منتسب به تیم ملی حفاری منعکس شد.

از آنجایی که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن، که عبارت از استفاده از شعارهای موهن و تهدیدآمیز و فحاشی به مقام رسمی مسابقه، تهدید، پرتاب اشیاء، ایجاد خلل در برگزاری مسابقه، حمله و مصدوم کردن داور در خور صدور قرار دستور موقت است. به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا اطلاع ثانوی باشگاه ملی حفاری از تمامی برگزاری مسابقات خاتگی محروم است و با نظر سازمان لیگ فوتسال در شهری دیگری برگزار شود.

بدیهی است چنانچه باشگاه مذکور دفاعیاتی دارد ظرف حداکثر دو روز پس از دریافت حکم یادشده، دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کنند.

ضمنا یعقوب مراقی، سرمربی تیم ملی حفاری به دلیل رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه دفاعیات خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت پس از ابلاغ به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند.

*صدور قرار دستور موقت دیدار تیم‌های فوتسال بانوان شهروند ساری و دریژنو فرخشهر کمیته انضباطی قرار دستور موقت خود را در خصوص دیدار تیم‌های فوتسال شهروند ساری و دریژنو فرخشهر که در ساری برگزار شد، صادر کرد.

براساس این گزارش، با توجه به اتفاقات رخ داده در مسابقه فوتسال بانوان بین تیم‌های فوتسال شهروند ساری و دریژنو فرخشهر، کمیته انضباطی اعلام کرد با توجه به مدارک موجود در مسابقه تیم‌های فوق و تخلفاتی که از سوی دو نفر از مردان همراه هر دو تیم به عنوان مسئول رسانه‌ای و پخش اینترنتی مبنی بر درگیری با یکدیگر منعکس شده که مراتب در حال بررسی و رسیدگی است.

لذا با توجه به اهمیت موضوع، کمیته انضباطی به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی نامبردگان را تا اطلاع ثانوی از کلیه فعالیت‌های مرتبط با حوزه مأموریت خود محروم می‌کند و لازم است نامبردگان جهت ادای توضیحات در خصوص تخلفات انتسابی در کمیته انضباطی حاضر شوند.

ضمناً در خصوص تخلفات صورت گرفته از سوی سایر افراد حاضر در برگزاری مسابقه فوتسال بانوان، پس از دریافت و وصول گزارش کامل از سوی سازمان لیگ فوتسال رسیدگی و اتخاذ تصمیم خواهد شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.