در شب بازگشت سرمربی مبتلا به سرطان تیم فوتبال بولونیا به نیمکت این تیم، دو تیم پایتخت ایتالیا نتایج متفاوتی به دست آوردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نخست رقابت‌های فوتبال سری A باشگاه‌های ایتالیا با تساوی تیم فوتبال رم، برتری لاتزیو و یک امتیاز بولونیا در شب بازگشت سینیشا میهایلوویچ از شیمی درمانی به نیمکت تیمش، ادامه یافت.

براساس این گزارش، تیم فوتبال لاتزیو در زمین سامپدوریا به برتری قاطعانه ۳ بر صفر دست یافت. ایموبیله در دقایق ۳ و ۶۲ و کوره‌آ در دقیقه ۵۶ برای تیم شهر رم گل زدند.

دیگر تیم پایتخت یعنی آاس رم هم در خانه با تساوی ۳ - ۳ مقابل جنوا متوقف شد. برای رم، اوندر در دقیقه ۹، ژکو در دقیقه ۳۱ و کولاروف در دقیقه ۴۹ و برای جنوا، پیامونتی در دقیقه ۱۶، کریشیتو در دقیقه ۴۳ (از روی نقطه پنالتی) و کوآمه در دقیقه ۷۰ گلزنی کردند.

اتفاق مهم البته بازگشت سینیشا میهایلوویچ، سرمربی مبتلا به سرطان بولونیا به نیمکت این تیم بود. او در اقدامی عجیب چند ساعت قبل از شروع بازی، بیمارستان را به مقصد محل برگزاری رقابت ترک کرد و روی نیمکت بولونیا نشست.

تیم او مقابل میزبان تازه واردش، هلاس ورونا به تساوی یک - یک رسید. ولوسو در دقیقه ۳۷ برای هلاس و سانسونه در دقیقه ۱۵ (از روی نقطه پنالتی) برای بولونیا گلزنی کردند.

در سایر بازی‌ها، برشا در خانه کالیاری به برتری یک بر صفر رسید، تورینو ۲ بر یک از سد ساسولو گذشت و آتالانتا با نتیجه ۲ بر ۳ در خانه اسپال طعم برتری را چشید.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.