محمد قاسمی‌نژاد، هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد، سرخپوشان اهوازی در دیدار پیش رو مقابل استقلال به دنبال جبران شکست برابر صنعت نفت آبادان هستند.

محمد قاسمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به شکست تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته اول لیگ برتر گفت: ما در مجموع بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. در ۱۵ دقیقه ابتدایی شرایط خوب نبود، ولی به مرور زمان جریان بازی را در دست گرفتیم. در طول بازی چند فرصت بسیار خوب را از دست دادیم و اگر یکی از آن توپ‌ها تبدیل به گل می‌شد قطعاً شرایط فرق می‌کرد. شکست در بازی خانگی تلخ است ولی با یک باخت دنیا به آخر نرسیده است.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه افزود: فوتبال برد و باخت دارد و ما هم می‌دانیم که هواداران ناراحت هستند. هدف همه‌ی ما خوشحال کردن آنهاست و مطمئن باشید که این باخت را جبران خواهیم کرد. در این بازی واقعاً بدشانس بودیم و شکل گلی که دریافت کردیم هم نشان می‌دهد که تیم بدشانسی بودیم.

وی با بیان این مطلب که بازی سختی با استقلال تهران در پیش دارند، تصریح کرد: در شرایطی برابر استقلال قرار می‌گیریم که آنها هم در بازی اول شکست خوردند و حالا در زمین خودشان دنبال جبران هستند. با این حال تیم ما هم هدفی جز برد ندارد و یک برد بیرون از خانه می‌تواند تلخی شکست در هفته اول را از بین ببرد. استقلال تیمی بزرگ و قابل احترام است، ولی هدف ما گرفتن سه امتیاز است. ما در این بازی درصدد جبران شکست برابر صنعت نفت خواهیم بود.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )