از نگاه محمدصادق بارانی، هافبک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر سپاهان شانس اول قهرمانی در نوزدهمین دوره لیگ برتر است.

محمدصادق بارانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به شکست تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول تیم ما نمایش خوبی داشت، ولی در نیمه دوم عملکرد ضعیفی داشتیم و واقعیت این است که زورمان به سپاهانی‌ها نمی‌رسید. سابقه سپاهان در فوتبال ایران مشخص است و تیمی که تازه به لیگ برتر آمده است، قطعاً برابر چنین تیمی با مشکل مواجه می‌شود. ما نهایت تلاش‌مان را به خرج دادیم و در زمین مسابقه کم نگذاشتیم، اما واقعاً زورمان به سپاهان نمی‌رسید.

وی در ادامه تأکید کرد: سپاهان یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های ایران است، در ضمن آنها در این بازی تعدادی از بازیکنان‌شان را نیز به همراه نداشتند. خیلی سخت بود که برابر سپاهان دوام بیاوریم و معتقدم که این تیم در فصل جاری شانس اول قهرمانی است.

هافبک شاهین شهرداری بوشهر با بیان این مطلب که در این بازی شرمنده هواداران شاهین شدند، خاطرنشان کرد: امیدوارم که هواداران با یک باخت دلسرد نشوند و از تیم ما حمایت کنند. ما تیم جوانی داریم و هدف‌مان خوشحال کردن مردم بوشهر است. آقای ویسی هم در رختکن با بازیکنان صحبت کرد. او گفت که ما به تیم بزرگی باختیم و باید این شکست را فراموش کنیم و به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

بارانی در مورد دیدار تیمش مقابل شهر خودرو در هفته دوم لیگ برتر هم تصریح کرد: این بازی هم یکی از سخت‌ترین بازی‌های ماست، ولی تلاش ما این است که شکست برابر سپاهان را جبران کنیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.