عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه این فدراسیون از دولت درخواست قرض دارد، گفت: ده‌ها نهاد غیر دولتی هستند در ردیف بودجه مجلس قرار دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود اسلامیان درباره مشکلات مالی فدراسیون فوتبال و عدم پرداخت قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی به رادیو تهران گفت: ما در فیفا پول داریم ولی به خاطر مشکلاتی که ترامپ ایجاد کرده است، نمی توانیم این پول را به ویلموتس بدهیم. دولت باید این مسئله را حل کند. ما از دولت درخواست کمک نکردیم. فقط درخواست کردیم به ما پول قرض بدهد تا این مشکل حل شود.

وی درباره اینکه دولت نمی تواند به نهادهای غیر دولتی کمک کند، یادآور شد: اولا اینکه ما از دولت قرض می خواهیم نه کمک. ضمن اینکه در بودجه مجلس ده‌ها نهاد غیر دولتی در ردیف بودجه دیده شده اند. نزدیک به ۴۰ یا ۵۰ مرکز غیر دولتی هستند که بودجه می گیرند.

«احتمال دارد ویلموتس به خاطر عدم دریافت مطالباتش یکباره عصبانی شود و قید کار در تیم ملی را بزند؟» اسلامیان در پاسخ به این سئوال گفت: خیر اینطور نیست و ان شاءالله مشکل حل خواهد شد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال همچنین در واکنش به انتقاداتی که نسبت به چند شغله بودن محمدرضا ساکت در فدراسیون فوتبال می شود، خاطرنشان کرد: تمرکز ساکت روی تیم های ملی است و در فدراسیون فوتبال کار نمی کند. او در مرکز آکادمی است. ساکت چند سال مدیرعامل باشگاه سپاهان بوده و سنش هم پایین است! او از ۱۶ سالگی هم در جبهه بوده و هرجا حضور داشته، موفق بوده است.

اسلامیان افزود: یکی از ایرادات کشورمان این است که سن بازنشستگی ۵۰ سال است. این افتخار نیست که پول نفت را بفروشیم و مردم در ۵۰ سالگی بازنشسته شوند!

وی در خصوص اینکه پس تکلیف جوانان چه می شود؟ گفت: نمی خواهم اسم بیاورم ولی من جوانی را دیده ام که بدون حتی یک روز کار در بنگاه اقتصادی، جایی رفت که ۴۰ هزار میلیارد سرمایه زیر دستش بود. نباید به این شکل افراط و تفریط شود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.