سرمربی رئال مادرید بابت از دست رفتن دو امتیاز بازی خانگی هفته دوم لالیگا مقابل وایادولید ابراز تأسف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (شنبه) در دومین بازی خود در این فصل لالیگا و اولین بازی خانگی‌اش در حالی که در دقیقه با گلزنی کریم بنزما در دقیقه ۸۲ پیش افتاده بود، با دریافت یک گل در دقیقه ۸۸ به تساوی یک - یک رضایت داد. این گل دیرهنگام زمانی برای تیم تحت مالکیت رونالدو نازاریو به ثمر رسید که تونی کروس، هافبک آلمانی کهکشانی‌ها توپ را لو داد.

زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از بازی به خبرنگاران گفت: این نتیجه کامم را تلخ کرد چون ما سخت‌ترین کار ممکن را انجام دادیم که آن گلزنی در نیمه دوم بود، هر چند آن هم کافی نبود. بعد از گلزنی ما آنها کار را به تساوی کشاندند. نیمه اول خوب بود اما ما گلی که لازم داشتیم را نزدیم. مشکل لو دادن توپ نبود. این اتفاق ممکن است رخ دهد. مشکل جایگیری بد بازیکنان‌مان بود، البته حرفی که شما می‌زنید هم درست است. ما باید آن توپ را از آن منطقه لعنتی دور می‌کردیم. ما باید بهتر از این‌ها بازی کنیم و بتوانیم تا پایان بازی تمرکز داشته باشیم. یک تیم باید در دقیقه ۸۴ هم حواسش جمع باشد اما امروز اینگونه نبود و ما باید این را بپذیریم. هر تیمی ممکن است بتواند شما را شکست دهد و شما باید آمادگی بازی برای ۹۰ دقیقه را داشته باشید.

خامس رودریگس، هافبک کلمبیایی رئال مادرید بعد از نزدیک به ۸۳۰ روز اولین بازی‌اش را برای این تیم انجام داد و زیدان اعتراف کرد که از عملکرد او تحت تأثیر قرار گرفته است.

زیزو افزود: خامس خوب بازی کرد. او را تعویض کردیم چون آسیب دید و می‌خواستیم که وینیسیوس را به جایش به زمین بفرستیم. نیمه دوم برای ما اوضاع بدتر شد.

لوکا یوویچ هم یکی دیگر از تعویضی‌های رئال مادرید بود که در نیمه دوم به میدان رفت و در کنار بنزما خط حمله‌ای دو نفره را برای این تیم تشکیل دادند.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در این خصوص هم تأکید کرد: اولین شوت یوویچ به تیر افقی خورد و کریم گل زد. این کم گل بودن بازی‌های ما باید تغییر کند. ما می‌توانیم در بازی‌های بیشتری با سیستم ۲-۴-۴ بازی کنیم.

بعد از ناکامی‌های فصل گذشته زیدان می‌داند که بازیکنانش بیش از پیش تحت فشار قرار دارند. او راجع به این مسئله اظهار داشت: من دارم می‌بینم که تیم‌مان به خاطر اتفاقاتی که فصل گذشته رخ داد تحت فشار بیشتری قرار دارد، همینطور هواداران. من از هواداران می‌خواهم که به حمایت‌شان ادامه دهند چون ما به آنها نیاز داریم. آنها هم باید در احیای تیم نقش ایفا کنند.

زیدان با رد عدم آمادگی جسمانی کافی بازیکنانش به عنوان دلیل افت عملکرد آنها در نیمه دوم، افزود: این دلیل افت بازی ما نبود. ما با قاطعیت کافی در نیمه دوم بازی نکردیم. تیم‌مان روان بازی نمی‌کرد و وقتی که شما روان بازی نکنید به مشکل برمی‌خورید. با این حال باز هم می‌گویم که مشکل تیم ما عدم آمادگی جسمانی نبود.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.