یحیی گل‌محمدی، سرمربی شهر خودروی خراسان تأکید کرد که این باشگاه فعلاً برنامه‌ای برای جذب بازیکن جدید ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار شهر خودرو مقابل پیکان در هفته نخست لیگ برتر که با برتری ۲ بر صفر تیمش همراه شد, اظهار داشت: اولین بازی لیگ برای ما خوب تمام شد و توانستیم سه امتیاز را بگیریم آنهم با هر سختی که وجود داشت. این برد خوبی برای شروع لیگ بود و هدف‌مان کسب سه امتیاز بود که به آن رسیدیم. ما بازی را خوب شروع کردیم و گل‌های زیبایی را به ثمر رساندیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم نیز کار را خوب شروع کردیم، اما فشار حریف روی تیم ما بیشتر شد. پیکان تیم سخت‌کوشی بود و گرفتن سه امتیاز از این تیم سخت بود. بچه‌ها در این بازی خوب دفاع کردند, البته اشتباهاتی در نیمه دوم داشتیم که به همان اندازه توانستیم بازی خوبی در این نیمه داشته باشیم. تیم حریف در دقایق پایانی فشار زیادی به خط دفاع ما وارد کرد و دفاع ما بسیار عالی ظاهر شد. همچنین درخشش دروازه‌بان ما بر این نتیجه مزید علت شده بود و این پیروزی رقم خورد. ان‌شا‌ءالله بتوانیم این روند را در ادامه لیگ نیز طی کنیم.

گل‌محمدی درباره بازی تیمش با دو مهاجم در این بازی اظهار داشت: وقتی می‌بینم مهاجمان‌مان خوب گل می‌زنند, خوشحال می‌شوم. فکر می‌کنم روح‌الله باقری با آمدنش روح تازه‌ای به خط حمله تیم ما داده است. البته امیدوارم مهاجم‌مان به چهارچوب دروازه‌ حریف توجه بیشتری داشته باشند. نوع بازی باقری به نحوی است که کار را برای مدافعان حریف سخت می‌کند. البته این بازی برای هافبک‌های ما هم سخت بود, چون فشار زیادی از سوی حریف به هافبک‌ها وارد شده بود و این کار را سخت کرده بود. ما در نیمه اول بازی خوبی ارائه کردیم.

سرمربی شهر خودرو راجع به اینکه آیا احتمال دارد بازهم این تیم بازیکن جدیدی جذب کند, گفت: راجع به این مسئله بار‌ها صحبت کردم. ما براساس نیاز‌مان بازیکن گرفتیم و به بازیکنان جدید زمان بیشتری داده می‌شود تا با شرایط تیم وفق پیدا کنند. بازیکنان جدید باید تلاش بیشتری کرده و با تیم بیشتر تمرین کنند تا به تیم در ادامه بیشتر کمک کنند. بعید می‌دانم فعلاً بازیکن جدیدی بگیریم و اگر هم قرار باشد بازیکنی جذب کنیم, این بازیکن باید سطحش از بازیکنان کنونی تیم حتماً بالاتر باشد.

لیگ برتر فوتبال| برتری شهر خودرو در خانه پیکان

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.