مدیرعامل باشگاه پیکان با بیان اینکه امیدوارم شکست برابر شهر خودرو آخرین باخت ما باشد گفت: شهر خودرو یکی از شانس‌های قهرمانی امسال است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمود شیعی پس از شکست پیکان در نخستین هفته فصل جدید لیگ برتر مقابل شهر خودرو گفت: بازیکنان شهر خودرو بازی بسیار خوب و فنی انجام دادند و فکر می‌کنم این تیم یکی از شانس‌های قهرمانی امسال باشد. بازیکنان ما نیز ناهماهنگ بودند و بازی خوبی ارائه ندادند. امیدوارم این اولین و آخرین شکست ما باشد، چرا که انتظار بیشتری از آنها داشتم و امیدوارم در دیدارهای آینده جبران کنند.

مدیرعامل باشگاه پیکان در پاسخ به این سوال که این تیم همچنان نیاز به تقویت دارد، گفت: خیلی زود است از حالا و در اولین مسابقه این بحث‌ها را انجام دهیم و تیم هنوز خیلی جا دارد. در هفته نخست مشاهده کردید خیلی از تیم‌ها به تیم‌های پایین‌تر باختند و نتایج عجیبی حادث شد. پیکان نیز از این قاعده مستثنی نیست و امیدوارم هرچه زودتر هماهنگ شویم و جواب بازی‌ها خوب خود را بگیریم.

وی در خصوص عدم استقبال هواداران از این دیدار گفت: مثل تیم‌های بزرگ هوادار آنچنانی نداریم. گیت‌های خود را نصب کردیم اما هنوز کامل انجام نشده است و اشکالاتی دارد. ظرف دو هفته آینده کامل خواهد شد و قرارداد سیستم نرم‌افزاری بسته شده است. باید از شهرداری شهر قدس که زمین برای آنها است، تشکر کرد که در این موقعیت این هزینه‌ها را انجام می‌دهد.

شیعی در خصوص اینکه فصل گذشته درآمد این باشگاه از تبلیغات محیطی چقدر بوده است، گفت: در این خصوص بخش مالی باید جواب بدهد، اما از زمانی که این موضوع در اختیار سازمان لیگ قرار گرفت طبق یک جدول یک مقدار پول به ما پرداخت شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت مارک ویلموتس عنوان کرد: تاج به دنبال پول مارک ویلموتس است و خیلی امیدوار بود با ارتباطاتی که دارد به نتیجه برسد و پول سرمربی تیم ملی را پرداخت کند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.