کاپیتان استقلال می‌گوید تیمش با حمایت هواداران در هفته‌های آینده بهتر می‌شود.

به گزارش ایسنا، وریا غفوری بعد از شکست تیمش مقابل ماشین سازی گفت: بدنسازی خیلی خوبی داشتیم. انتظارمان این بود که بهتر از این عمل کنیم. در نیمه نخست خوب عمل نکردیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم. روی یک ضد حمله خطا دادیم و گل خوردیم. مطمئنا تیم ما در ادامه بهتر خواهد شد و به شرایط ایده آل می‌رسیم.

او درباره نگرانی هواداران بعد از این شکست گفت: هواداران حق دارند. دنبال بهانه نیستم. یک مقدار نیاز به حمایت داریم. تیمی که تغییرات زیاد داشته، نیاز به حمایت دارد تا در سریع‌ترین زمان به هماهنگی برسد و نتایج خوبی را کسب کند.

هافبک استقلال با انتقاد از توپ های لیگ برتر اظهار کرد: این توپ افتضاح است. نمی‌دانم چه کسی این توپ‌ها را آورده است. اصلا این توپ درجه یک است یا نه؟ این توپ کارشناسی نشده است. توپ خیلی سنگین است. نمی‌توان به راحتی به آن ضربه زد. همه تیم‌ها نظر من را دارند. اگر سازمان لیگ به نظر فوتبالیست‌ها و مردم احترام می‌گذارد باید توپ‌ها را عوض کند.

وریا غفوری درباره مشکلات البسه این تیم گفت: قرارداد باشگاه با اسپانسر دیر بسته شده است. امیدوارم باشگاه با اسپانسر به تعامل خوبی برسد تا لباسی درخور استقلال داشته باشیم.

وی درباره عملکرد شاهین طاهرخانی در نخستن بازی لیگ اظهار کرد: او اولین تجربه خود را پشت سر گذاشت. باید او را حمایت کنیم. او هم باید درک کند در کدام تیم است و بهترین توانایی خود را ارائه دهد.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.