مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که پیش از این «استعفای باز» خود را به وزیر ورزش ارائه کرده بود، در تماسی تلفنی خواستار پذیرش استعفایش از سوی وی و اعضای هیات مدیره شد.

روز ۲۳ مرداد بود که گروه ورزشی خبرگزاری مهر در گزارشی ضمن اشاره به کنسل شدن جشن قهرمانی و مراسم رونمایی از پیراهن فصل جدید پرسپولیس، از اتفاقی خبر داد که ایرج عرب را آشفته و او را مجبور به کنسل کردن این مراسم ها شد.

همان روز در تماسی تلفنی به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام می شود پس از نهایی شدن «بستن تیم» استعفایش را اعلام کند تا وزارت ورزش بتواند مدیرعامل جدید را برای این باشگاه انتخاب کند.

یک روز بعد از این اتفاق هم تغییرات نزدیک به قطعی شدن بود اما مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حفظ آرامش تیم این موضوع را تکذیب کردند اما هیات مدیره و وزارت ورزش همزمان در حال رایزنی و مذاکره با گزینه های جدید مدیرعاملی بودند.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی روز پنجشنبه نخستین دیدار خود در لیگ نوزدهم را با پیروزی برابر پارس جنوبی به پایان برد که ایرج عرب در تماسی تلفنی با مسئولان رده بالای وزارت ورزش از آنها خواسته است استعفای بازش را بپذیرند تا وی این مسئولیت را ترک کند.

پس از این اتفاق برخی اعضای هیات مدیره و برخی مسئولان وزارت ورزش مذاکره خود با گزینه های مدیرعاملی را آغاز کردند تا خیلی سریع جانشین ایرج عرب معرفی شود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.