محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: متأسفانه یک لحظه غفلت باعث شد تا گل بخوریم و دو امتیاز ارزشمند را در سیرجان جا بگذاریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از سیرجان، محمدرضا مهاجری پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: باید از تماشاگران نساجی که از قائمشهر به سیرجان آمدند، تشکر کنم. باید به هواداران سیرجان هم تبریک بگویم که ۹۰ دقیقه تیم‌شان را تشویق کردند. به گل‌گهر احترام می‌گذارم، اما به غیر از نتیجه به اهدافی که می‌خواستیم رسیدیم. گل‌گهر تیم خوبی بود و استراتژی خودش را داشت.

وی افزود: پس از گلی که زدیم، به بازیکنان باتجربه تیمم گوشزد کردم که بازی مدیریت کنند. ما می‌دانستیم نقطه قوت گل‌گهر کجاست، اما متأسفانه یک لحظه غفلت باعث شد تا گل بخوریم و دو امتیاز ارزشمند را در سیرجان جا بگذاریم. فوتبال است و این اولین بازی لیگ بود. تیم ما خوب بازی کرد و از بازیکنانم راضی‌ام. به غیر از آن لحظه‌ای که غافلگیر شدیم، تیم ما مدیریت خوبی داشت.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: تیم داوری نیز خوب کار کرد و امیدوارم سال خوبی را تجربه کنند. ما باید کمک کنیم تا فشار از روی داوران برداشته شود و راحت‌تر سوت بزنند. همان‌طور که مربیان و بازیکنان اشتباه می‌کنند، داوران نیز اشتباه می‌کنند و باید به آنها احترام گذاشت. از فدراسیون نیز تشکر می‌کنم که با وجود مشکلاتی که وجود داشت، لیگ را آغاز کردند تا تنور فوتبال داغ شود و فوتبالدوستان از تماشای لیگ لذت ببرند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.