سرمربی سایپا معتقد است که تیم‌های پرطرفدار برای قهرمانی در لیگ برتر پا به این مسابقات می‌گذارند.

به گزارش ایسنا، سایپا امشب (پنجشنبه) در چارچوب هفته نخست لیگ برتر موفق شد در دیداری خارج از خانه ذوب‌آهن را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد. ابراهیم صادقی، سرمربی سایپا در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: فکر می‌کنم تماشاگران بازی خوبی را دیدند. ما در نیمه اول که ۲ بر صفر عقب افتادیم هم به خوبی بازی کردیم. بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند و خدا هم کمک کرد که در نیمه دوم بازی را ببریم. امیدوارم که بتوانیم به همین شکل ادامه دهیم. در بین دو نیمه از بازیکنان‌مان خواستم که به تلاش‌شان ادامه دهند. ذوب‌آهن تیم خوب و باتجربه‌ای است اما امروز ما هم خوب بودیم و می‌توانستیم در نیمه اول هم به برتری برسیم اما این نیمه را به خاطر دو اشتباه با شکست پشت سر گذاشتیم.

او افزود: در مجموع بازی خوبی بود. ذوب‌آهن تیم قوی‌ای است؛ تیمی که نایب قهرمانی آسیا را در کارنامه‌اش دارد و بازیکن باتجربه‌ای مانند حدادی‌فر دارد که می‌تواند تیمش را رهبری کند. بازی محکم و درگیرانه‌ای شاهد بودیم و دو خطای ساده انجام دادیم.

سرمربی سایپا درباره حضور معین عباسیان در نیمه دوم که تاثیر زیادی در پیروزی نارنجی‌پوشان تهرانی داشت، گفت: در شروع نیمه دوم او را به زمین فرستادیم. در مجموع فکر می‌کنم که تمام بازیکنان تلاش کردند و با تمام وجود بازی کردند. معمولا بازیکنان گل‌زن در چشم هستند اما عملکرد دفاعی ما خیلی خوب بود.

صادقی در پایان درباره مدعیان قهرمانی لیگ نوزدهم گفت: معمولا تیم‌های پرطرفدار برای قهرمانی پا به این رقابت‌ها می‌گذارند اما باید زمان داد. شاید تیمی که کسی روی آن حساب باز نکرده است، بیاید و قهرمان شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.