اسطوره فوتبال برزیل می‌گوید از محقق شدن شایعه پیوستن هموطنش به بانوی پیر استقبال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهایی که بارسلونا دارد تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا بلکه راهی برای متقاعد کردن پاری‌سن‌‌ژرمن جهت فروش نیمار به آبی‌و‌اناری‌ها پیدا کند، اخیراً خبری از سوی برخی رسانه‌ها منتشر شده است مبنی بر اینکه یوونتوس هم برای جذب این بازیکن برزیلی وارد رقابت شده. خبری که به تازگی منتشر شده حاکی از آن است که یووه قصد دارد ۹۵ میلیون پوند به علاوه پائولو دیبالا را به پاری‌سن‌ژرمن بدهد و بازیکن سابق بارسلونا را از این تیم بگیرد.

برخلاف بسیاری از بارسلونایی‌ها که نگران تحقق این شایعه هستند، بازیکن سابق این تیم می‌گوید از این اتفاق استقبال می‌کند. او گفت: اگر نیمار به یوونتوس برود تا در کنار کریستیانو رونالدو بازی کند، فوق‌العاده خواهد شد. برای کریستیانو رونالدو، داشتن بازیکنی مانند نیمار در کنارش، عالی است چون می‌تواند کلی پاس گل به او بدهد و برای تیم هم گل‌های فراوانی به ثمر برساند. اگر چنین قراردادی منعقد شود هم به نفع بازیکنان خواهد بود و هم به نفع باشگاه.

رد جدیدترین پیشنهاد بارسلونا برای نیمار توسط پاری‌سن‌ژرمنرئیس پیشین باشگاه سانتوس: من نگذاشتم نیمار به رئال مادرید برود/ با یک میلیون دلار، نظر پدرش را جلب کردم

ریوالدو درباره توهین‌هایی که اخیراً از سوی برخی از هواداران پاری‌سن‌ژرمن به نیمار صورت گرفته است، تأکید کرد: نیمار آنقدر از شخصیت قدرتمندی برخوردار است که در مواقع لازم بتواند ثابت کند او بازیکن بزرگی است.

ستاره سابق بارسلونا در ادامه به باخت اخیر این تیم در هفته اول لالیگا مقابل اتلتیک بیلبائو که در غیاب لیونل مسی رخ داد اشاره داشت و از این اتفاق به عنوان دلیلی برای اثبات نیاز کاتالان‌ها به یک بازیکن بزرگ دیگر یاد کرد.

او اظهار داشت: با تمام حواشی و جنجالی‌هایی که رفتن نیمار از بارسلونا در پی داشت، اکنون موقعی است که مشخص می‌شود بازگشت او چقدر می‌تواند برای این تیم مفید و کارساز باشد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.