ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که این باشگاه باید مانند گذشته به باشگاهی بازیکن‌ساز تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سایپا برابر ذوب‌آهن اظهار داشت: از طرف خودم برای تأخیرم عذرخواهی می‌کنم. می‌دانیم بازی خیلی سختی برابر تیم خیلی خوب ذوب‌آهن پیش رو داریم. می‌دانیم که ذوب‌آهن با توجه به حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، از تمام تیم‌ها آماده‌تر است. ما هم تیم آماده‌ای هستیم و انگیزه داریم تا بتوانیم توانایی‌های خود را نشان دهیم. می‌دانیم بازی بسیار سختی داریم،‌ اما امیدوارم بازی خوبی از آب دربیاید و کسانی که بازی را می‌بینند،‌ از آن لذت ببرند.

وی در مورد بازیکنانی که از تیم سایپا جدا شدند، گفت: به نظرم باشگاه سایپا مثل گذشته می‌تواند تبدیل به یک باشگاه بازیکن‌ساز شود و به باشگاه‌های بزرگ بازیکن بدهد. من هم تیم را با این فلسفه بستم و برای بازیکنانی که از جمع ما جدا شدند، آرزوی موفقیت می‌کنم. قرارداد این بازیکنان تمام شد و خودشان انتخاب کردند که از جمع ما جدا شوند.

سرمربی سایپا در مورد قهرمانی تیمش در تورنمنت چهارجانبه شهدا تصریح کرد: این تورنمنت دوستانه بود و تیم‌ها از جمله ما و پرسپولیس، به دنبال محک بازیکنان خود بودیم. تیم ما هم خوب کار کرد، اما نمی‌توانیم به این تورنمنت تکیه کنیم. البته برای شروع خوب بود که با تیم‌های بزرگی چون پرسپولیس، فولاد و شهر خودرو بازی کردیم. عملکرد بازیکنانم خیلی رضایت‌بخش بود و تلاش کردیم نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

صادقی در این خصوص که سایپا در سال‌های گذشته در میانه‌های جدول حضور داشت، خاطرنشان کرد: به جز دو فصل پیش که جزو چهار تیم اول بودیم، در سایر دوره‌های لیگ برتر در میانه‌های جدول حضور داشتیم. من سالیان سال در سایپا بازی کردم و توانستم با این تیم قهرمانی برسم. با سایپا شرایط مختلف جدول را احساس کردم. با این حال فکر می‌کنم باشگاه ما باید فلسفه خود را تغییر دهد و به باشگاهی بازیکن‌سار تبدیل شود. من هم بر این اساس تیمم را انتخاب کردم و بستم. تیم جوان، سختکوش و جنگجویی برای فصل آینده بسته شده است و امیدوارم این تیم در سال‌های آینده، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

شاه‌علی‌دوست: بازیکنان سایپا برای شروع لیگ لحظه‌شماری می‌کنندوی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش محروم یا مصدومی برای دیدار برابر ذوب‌آهن دارد یا خیر، تصریح کرد: خوشبختانه غایبی برای مسابقه فردا نداریم.

سرمربی سایپا با بیان اینکه مدیران این باشگاه، کسی را به عنوان سرمربی انتخاب کردند که از باشگاه شناخت کاملی دارد، اظهار داشت: من با بسیاری از بازیکنان فعلی تیم و زمانی که آنها خیلی جوان‌تر بوده‌اند، همبازی بودم و آنها را از لحاظ فنی، اخلاقی و روحی کاملاً می‌شناسم. مطمئنم در دوره یک ساله مسابقات که با برد و باخت همراه است، شناختم از مجموعه و بازیکنان می‌تواند خیلی به تیم کمک کند.

صادقی با اشاره به آغاز زودهنگام تمرینات خودروسازان گفت: ما کارمان را زود و البته می‌توان گفت به موقع شروع کردیم. ابتدا قرار بود مسابقات روز ۱۰ مرداد آغاز شود و ما بر اساس این تاریخ، تمرینات خود را از ۲۰ خرداد شروع کردیم. ما روز ۱۰ مرداد هم کاملاً آماده بودیم تا در مسابقات شرکت کنیم، اما موضوع تجهیز ورزشگاه‌ها خیلی مهم است. ای کاش تاریخی برای شروع لیگ برتر اعلام نمی‌کردند، اما الان هم کاملاً آماده بازی‌ها هستیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )