فرید بهزادی‌کریمی، هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: تقابل با استقلال تهران در اولین هفته یک بازی خاص است و امیدوارم در این بازی گل بزنم.

فرید بهزادی‌کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به شرایط فعلی ماشین‌سازی در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و بازیکنان از لحاظ بدنی به آمادگی نسبی رسیده‌اند. ما تیم خوبی داریم که از بازیکنانی جوان شکل گرفته است و البته چند بازیکن باتجربه هم داریم. تمام هدف ما این است که در فصل جدید نتایج خوبی بگیریم و هواداران ماشین‌سازی را خوشحال کنیم. این تیم در فوتبال ایران قدمت دارد و باید بهترین نتایج را بگیریم.

وی با بیان این مطلب که تیمش بازی سختی با استقلال در پیش خواهد داشت، عنوان کرد: استقلال یکی از تیم‌ها مطرح فوتبال ایران و آسیاست و ما بازی آسانی در پیش نداریم، هر چند که آنها هم در زمین ما کار سختی در پیش خواهند داشت. ما میزبان هستیم و هدفی جز برد نخواهیم داشت. این بازی یک فرصت بزرگ برای ماست تا لیگ را با نتیجه‌ای خوب شروع کنیم و خودمان را نشان دهیم.

بهزادی‌کریمی در مورد اینکه تیمش چند هفته پیش در یک بازی دوستانه مغلوب استقلال شد، تصریح کرد: شرایط بازی‌های دوستانه و رسمی متفاوت است. در آن بازی رسول خطیبی قصد داشت بازیکنان مختلف را تست کند و خیلی از بازیکنان فعلی هم به این تیم اضافه نشده بودند. ما الان تیمی آماده هستیم و انگیزه زیادی داریم تا استقلال را شکست بدهیم.

هافبک تیم فوتبال ماشین‌سازی در پاسخ به این پرسش که «آیا سابقه گل زدن به استقلال را دارد؟»، گفت: من با پیراهن صبا به استقلال گل زدم و دوست دارم فصل را با گل زدن به استقلال شروع کنم. گل زدن برای هر بازیکنی شیرین است، ولی مهم این است که بتوانیم برابر استقلال نتیجه خوبی بگیریم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.