مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: چون طبقه دوم ورزشگاه آزادی به گیت متصل نشده است اجازه بلیت‌فروشی در آن را نداریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در لیگ قبلی افتاد، برای آغاز دوره جدید لیگ برتر الزاماتی را باید رعایت می‌کردیم که فکر می‌کنم این یازدهمین جلسه‌ای است که در این خصوص تشکیل شد. هدف از برگزاری این نشست‌ها، آمادگی کامل برای تأمین امنیت ورزشگاه‌ها و ایجاد زیرساخت‌های مناسب است. حوزه امنیت شرایط خاص خود را دارد که مسئولان امنیتی در این ارتباط توضیحات خود را ارائه کردند، اما در مورد تجهیز ورزشگاه‌ها هم شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و بخش‌های مختلفی که مسئولیت این کار را بر عهده دارند، در حال انجام وظایف خود هستند.

وی افزود: چیزی که بر عهده فدراسیون فوتبال است، هماهنگی بین این دو فضاست که باید فراهم شود تا بتوانیم لیگ را مطلوب برگزار کنیم. از جمله شرایطی که فدراسیون فوتبال اعلام کرد یکی ‌تهیه بلیت الکترونیکی است، چرا که معتقدیم‌ همه باید از فوتبال لذت ببرند، یعنی باید یک فضای دوست داشتنی برای ورزش مهیا شود. بلیت الکترونیکی باید بیرون ورزشگاه‌ها خریداری شود. هر کسی می‌تواند در یک فرصت مناسب بلیت خریداری کند و در زمان مقرر در محل برگزاری مسابقه حضور پیدا کند، نه اینکه پنج ساعت زودتر در محل مسابقه حضور پیدا کند. همه اینها در نوع رفتار تماشاگر تأثیر می‌گذارد. موضوع دوم در بلیت‌فروشی، به همراه داشتن ‌کارت ملی است که بدانیم در ورزشگاه‌ها چه کسانی هستند و تماشاگر در زمان مقرر روی صندلی خود بنشیند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد روند آماده‌سازی ورزشگاه آزادی گفت: صندلی‌گذاری‌ها انجام شده و طبقه اول ورزشگاه آزادی آماده شده است، اما چون طبقه دوم به گیت متصل نشده است اجازه بلیت‌فروشی در آن را نداریم. کارهای بسیار خوبی در همه ورزشگاه‌های کشور انجام ‌شده است و اکنون مطمئن هستیم تمام ورزشگاه‌ها در شرایط خوبی قرار دارند و وضع ورزشگاه‌ها نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است.

تاج در پایان تأکید کرد: هر ورزشگاهی که آماده نیست یا باید کامل شود و یا اگر سازمان لیگ ‌به این نتیجه رسید که آماده نیست، باید تیم‌ها ورزشگاه دیگری را معرفی کنند. به زودی همایش رسانه‌ای خواهیم داشت و‌ انتظارات و قوانین را در این خصوص ارائه خواهیم کرد.

تاج: لیگ برتر امسال با نظم و امنیت کامل برگزار می‌شود

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.