در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال، آندره‌آ استراماچونی به بیان اهمیت بازی روز جمعه آبی‌پوشان پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تمرین آماده‌سازی تیم استقلال برای دیدار با ماشین‌سازی تبریز از ساعت ۱۰:۱۰ امروز (چهارشنبه) در مجموعه نفت تهرانسر و پشت درهای بسته برگزار شد.

* در ابتدا، استراماچونی حدود ۵ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و ضمن بیان اهمیت بازی نخست، نکات تاکتیکی مد نظرش را به بازیکنان گفت و از آنها خواست تا این نکات را در طول تمرین رعایت کنند. در ادامه بازیکنان خود را گرم کردند و سپس زیر نظر کاسر به کارهای استقامتی مشغول شدند. پاسکاری ترکیبی بخش دیگر تمرین امروز بود.

* بعد از پاسکاری ترکیبی، بازیکنان مشغول مرور یک کار تاکتیکی و نحوه زدن ضربات ایستگاهی شدند که استراماچونی شخصا بر نحوه جاگیری بازیکنان و نوع ضربه زدن به توپ نظارت داشت. بخش دیگر تمرین فوتبال درون تیمی در نیمه زمین بود. بازیکنان در این بازی تلاش داشتند تا تاکتیک‌های مد نظر استراماچونی را در زمین اجرا کنند و سرمربی آبی‌‌ها مانند بخش قبلی، کاملا بر عملکرد شاگردانش نظارت داشت.

* قرار است آخرین تمرین آبی‌پوشان فردا در تهران برگزار و سپس اعضای تیم راهی تبریز شوند.

به گزارش تسنیم، دیدار ماشین‌سازی و استقلال در نخستین هفته از نوزدهمین دوره لیگ برتر روز جمعه به میزبانی تیم تبریزی در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.