پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اهمیت بُرد این تیم در اولین دیدار فصل نوزدهم لیگ برتر برابر پارس جنوبی جم، گفت: اینگونه سرخپوشان می‌توانند عیار خود را بسنجند.

بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار نخست پرسپولیس در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر مقابل پارس جنوبی جم گفت: این تیم باید اولین بازی خود در لیگ برتر را ببرد. این برد از هر جهت برای پرسپولیس و کالدرون مهم است.

پشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: برد اول برای تیمی که سه بار متوالی قهرمان لیگ برتر شده است و حالا با چالش مربی جدید روبروست، اهمیت زیادی دارد. بازیکنان پرسپولیس برای اینکه فشار هوادار را احساس کنند به این برد نیاز دارند. شرایط پرسپولیس به گونه ای است که همه از آن انتظار پیروزی دارند اما باید به کادرفنی جدید تیم فرصت داد تا خودش را نشان دهد.

وی درباره اولین حضور گابریل کالدرون در لیگ برتر فوتبال ایران تصریح کرد: من در تمرینات حضور ندارم تا متوجه سبک دلخواه او شوم. با این حال می توان حدس زد یک مربی آرژانتینی تفکرات هجومی دارد و بازی چشم نواز را در دستور کار قرار می دهد. کالدرون با تجربه است و خیلی زود رمز پیروزی در فوتبال ایران را می تواند یاد بگیرد. هوادار هم نباید روی او فشار کاذب بیاورد تا اعضای تیم را دچار استرس کند.

کارشناس فوتبال ایران با پیش بینی خود درباره جذاب بودن بازی های لیگ برتر نوزدهم اظهار داشت: شک نکنید یکی از بهترین فصول فوتبالی در لیگ برتر ایران رقم می خورد. تیم ها آمادگی کامل دارند و هیچ کس بهانه ای در این زمینه ندارد. مدعیان قهرمانی در لیگ برتر هزینه های زیادی کرده اند. فکر می کنم مربع قهرمانی که همیشه بین تیم های پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان بوده است امسال شکل خود را عوض کند. چون تیم هایی مثل پدیده مشهد و ذوب آهن نیز شرایط خوبی برای حضور در بالای جدول دارند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.