هافبک فرانسوی سابق بایرن مونیخ در صورت پذیرفته شدن در تست پزشکی باشگاه فیورنتینا، به بنفش‌‌پوشان فلورانس ملحق خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان، فرانک ریبری در آستانه انجام تست‌های پزشکی باشگاه فیورنتینا قرار دارد و در صورت پذیرفته شدن در این تست‌ها قرارداد انتقالش به آرتمیو فرانکی به عنوان بازیکن آزاد را امضا خواهد کرد.

ریبری فصل گذشته به دنبال اتمام قراردادش با بایرن مونیخ، این تیم را ترک کرد و اکنون به هر تیمی که بخواهد می‌تواند ملحق شود. او اما ظاهراً فیورنتینا را انتخاب کرده است.

این هافبک ۳۶ ساله با فیورنتینا توافقاتی انجام داده که البته جزئیات آن اعلام نشده اما طبق اعلام شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، تنها یک مانع میان پیوستن او و فلورانسی‌ها باقی مانده که آن تست پزشکی است.

طبق اعلام فابریتزیو رومانو، کارشناس شبکه اسکای اسپورتس ایتالیا، ریبری با فیورنتینا برای عقد قراردادی دو ساله توافق کرده است و تست‌های پزشکی در هفته جاری در فلورانس برگزار خواهد شد. این در حالیست که تنها دیروز مشخص شد مذاکرات طرفین وارد فاز نهایی شده است.

گفته می‌شود ریبری که ۱۲ سال در بایرن مونیخ بازی کرد، به اورتون تحت هدایت مارکو سیلوا پیشنهاد داده شده است. او ظاهرا از شفیلد یونایتد، تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر انگلیس نیز پیشنهادی دریافت کرده است.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.