جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: متأسفانه بخش بزرگی از حواشی از سوی برخی استقلالی‌ها بوجود می‌آید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جواد زرینچه در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال، درباره شرایط آبی‌پوشان پیش از مصاف با ماشین سازی گفت: خوشبختانه شرایط خوبی را پشت سر می‌گذاریم. در حال حاضر تنها دیاباته است که شرایط نامعلومی دارد و کادرپزشکی تلاش می‌کند تا او را هر چه زودتر آماده کند. در مجموع شرایط خوبی برای بازی با ماشین‌سازی داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پیروزی استقلال برابر ماشین‌سازی در بازی‌های تدارکاتی می‌تواند به آبی‌ها در بازی روز جمعه کمک کند، تصریح کرد: ماشین‌سازی نسبت به قبل تغییر زیادی نخواهد کرد، ولی مطمئنا شرایط بازی تدارکاتی با بازی در لیگ متفاوت است و نمی‌توان بازی تدارکاتی را ملاک قرار داد. با این‌حال ما قطعا محکم برابر ماشین سازی به میدان می‌رویم و توجهی به نتیجه بازی تدارکاتی نداریم.

سرپرست تیم استقلال درباره زمین تمرینی این تیم گفت: در حال حاضر تمرینات‌مان را در دو زمین برگزار می‌کنیم. طبیعتا شرایط زمین تمرین در زمستان متفاوت است. ما در کل ایران در فصل زمستان مشکل زمین داریم و باید از این دو زمین مراقبت کنیم تا شرایط تمرین خود را حفظ کنند.

زرینچه درباره تغییرات استقلال عنوان کرد: بازیکنان جدید انگیزه زیادی دارند. آنها آماده جنگیدن هستند تا دل هواداران را شاد کنند. امسال تیم خوبی داریم و همه بازیکنان از انگیزه بالایی برخوردارند.

زرینچه در پایان و درباره برخی حواشی درباره استقلال گفت: باید ببینیم این حواشی از کجا شروع می‌شود. متأسفانه بخش بزرگی از این حواشی از سوی برخی استقلالی‌هاست. حفظ آرامش استقلال در آستانه آغاز لیگ خیلی مهم است. من از همه استقلالی‌ها می‌خواهم که از تیم حمایت کنند تا بتوانیم گام اول را محکم برداریم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.