براساس ادعای یک رسانه ایتالیایی، باشگاه اینتر با واگذاری پیراهن شماره هفت به مهاجم آرژانتینی‌اش موافقت کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائورو ایکاردی که در یک ماه گذشته از تمرین با تیم اصلی اینتر محروم بوده و در لیست فروش تابستانی این باشگاه ایتالیایی قرار گرفته است، شاید به فوتبالش در این تیم ادامه بدهد.

باشگاه اینتر پس از به خدمت گرفتن روملو لوکاکو از منچستریونایتد در ازای ۷۵ میلیون یورو، پیراهن شماره «۹» را که متعلق به ایکاردی بود، به این مهاجم بلژیکی داد.

شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا مدعی شد این مهاجم آرژانتینی که فصل گذشته حاشیه‌هایی در اینتر داشت و بازوبند کاپیتانی در نهایت از او گرفته شد، درخواست در اختیار داشتن پیراهن شماره هفت نراتزوری را کرده که مورد موافقت مدیران باشگاه اینتر قرار گرفته است.

به نظر می‌رسد ایکاردی ۲۶ ساله که مورد توجه باشگاه‌هایی چون ناپولی، رم، یوونتوس و موناکو قرار دارد، قصد ترک این باشگاه ایتالیایی را ندارد و مدیران باشگاه بی‌میل نیستند که فرصتی دیگر به مهاجم آرژانتینی خود بدهند.

پیش از این گفته شده بود که پیراهن شماره هفت اینتر به الکسیس سانچس که در آستانه انتقال قرضی از منچستریونایتد به جمع نراتزوری است، اختصاص خواهد یافت.

حالا توپ در زمین آنتونیو کونته است که بخواهد ایکاردی در ترکیب تیمش باشد یا خیر. پیش از این ایکاردی تهدید کرده بود اگر او را مجبور به ترک اینتر کنند، اقدام‌های قانونی برای احقاق حقش را انجام خواهد داد.

ایکاردی از سال ۲۰۱۳ عضو تیم اینتر است و تاکنون در ۲۱۹ بازی برای نراتزوری به میدان رفته و ۱۲۴ گل هم به ثمر رسانده است.

پیشنهاد وسوسه‌انگیز موناکو برای خرید ایکاردی

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.