ستاره پیشین بایرن مونیخ نسبت به رسیدن پیراهن شماره «۱۰» بایرن مونیخ به فیلیپه کوتینیو واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرین روبن که در این تابستان به حضور ۱۰ ساله‌اش در بایرن مونیخ پایان داد، در گفت‌وگو با نشریه آلمانی «بیلد» درباره واگذاری شماره پیراهن «۱۰» بایرن به فیلیپه کوتینیو که سال‌ها متعلق به وی بود، گفت: باشگاه این موضوع را به اطلاع من رساند و در این خصوص با حسن صالیحمیدزیچ صحبت کردم. برای من مهم این است که هر اتفاقی که می‌تواند برای باشگاه خوب باشد، رخ دهد. اگر پیراهن شماره «۱۰» برای بازیکن و تیم خوب باشد، پس مشکلی وجود ندارد.

روبن که در دوران حضورش در بایرن مونیخ در ۳۰۹ بازی ۱۴۴ گل به ثمر رساند و یکی از چهره‌های محبوب در بین هواداران این تیم آلمانی بود، تصریح کرد: نمی‌دانم که آیا پیوستن کوتینیو به بایرن بهترین اتفاقی بود که می‌توانست برای این تیم بیفتد یا خیر! وقتی بازیکنی جدید به تیم ملحق می‌شود، باید منتظر ماند و عملکرد او را دید. فیلیپه بازیکن فوق‌العاده‌ای است و امیدوارم ما را سورپرایز کند. برای بایرن مونیخ هم آروزی فصلی موفق دارم.

کوتینیو که در ماه ژانویه ۲۰۱۸ از لیورپول به بارسلونا پیوست، پس از یک فصل و نیم حضور در این تیم از جمع آبی‌واناری‌ها جدا و به باواریایی‌ها پیوست. بایرن مونیخ در ازای ۸.۵ میلیون یورو کوتینیو را از بارسلونا یک سال قرض گرفته و متعهد شده دستمزد این هافبک برزیلی را به طور کامل پرداخت کند. این باشگاه آلمانی در پایان فصل جاری می‌تواند در ازای ۱۲۰ میلیون یورو قرارداد کوتینیو ۲۷ ساله را قطعی کند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.