محمد نصرتی، سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز گفت: با اینکه توانستیم در هفته نخست تیم آرمان گهر را شکست دهیم، اما از عملکرد چند بازیکنم رضایت ندارم.

محمد نصرتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی ۳ بر ۲ تیم گل ریحان البرز مقابل آرمان گهر سیرجان در هفته نخست لیگ دسته اول اظهار داشت: اولین بازی در تمام تورنمنت‌ها و لیگ‌ها همیشه سخت و دشوار است و فرقی نمی کند که چه مسابقاتی باشد. در شروع هم همیشه نتایج غیرقابل پیش‌بینی است و ما به همین دلیل سعی کردیم با تمرکز وارد زمین شویم. خدا را شکر توانستیم بازی را هم ببریم، ولی واقعیت این است که توقع من از بازیکنانم بیشتر بود.

وی افزود: ما باید از فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم نهایت بهره را ببریم. در نیمه اول سه چهار موقعیت خیلی خوب داشتیم، ولی نتوانستیم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم. در شروع نیمه دوم هم یک موقعیت تک به تک از دست دادیم و یک توپ هم به تیر دروازه حریف زدیم. اگر از این فرصت‌ها استفاده می‌کردیم، وضعیت‌مان بهتر می‌شد، اما استفاده نکردیم تا حریف به گل رسید و کار خیلی برای ما سخت شد. خدا را شکر در ادامه بازیکنان تعویضی توانستند عملکرد خیلی خوبی داشته باشند و برنده از زمین خارج شدیم. درست است این بازی را بردیم، ولی من از عملکرد چند بازیکن رضایت ندارم و امیدوارم در ادامه راه بهتر کار کنند. در مجموع همین که توانستیم در هفته اول پیروز شویم،‌ خوب بود.

نصرتی همچنین تصریح کرد: امسال گل ریحان با تغییرات ۹۵ درصدی مواجه شده است و ما نیاز به زمان داریم تا به صورت کامل هماهنگ شویم. از طرفی دیر شروع شدن مسابقات هم به سود تیم ما شد تا بتوانیم از لحاظ تاکتیکی و هماهنگی تیمی، شرایط بهتری داشته باشیم. امسال شرایط مالی تیم هم نسبت به فصل گذشته متفاوت است. البته آقای حمزه‌لو، مدیرعامل باشگاه تلاش می‌کند تا کمترین مشکل را داشته باشیم. امیدوارم که در بازی‌های بعدی هم بتوانیم خوب امتیاز بگیریم و در بین بالانشین‌های جدول قرار بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز در پاسخ به این پرسش که «آیا از نقل و انتقالات تیمش رضایت دارد یا خیر؟» گفت: با توجه به اینکه باشگاه نسبت به فصل قبل هزینه‌ها را کاهش داده، سعی کردیم بتوانیم با همین هزینه‌ها بهترین نفرات جذب کنیم. در این راستا باشگاه هم همکاری لازم را کرده است. به نظرم تا ۸۰ درصد بازیکنانی را که مدنظر من و همکارانم بود، توانستیم جذب کنیم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اتفاقات روزهای اخیر این باشگاه و شایعاتی که پیرامون تغییرات مدیریت در باشگاه پرسپولیس مطرح شده است، تصریح کرد: من اعتقادم دارم تمام این حرف‌ها شایعه است! چون پرسپولیس سه سال پشت سر هم بهترین نتایج را کسب کرده، عده‌ای می‌خواهند این تیم را به حاشیه ببرند. امیدوارم باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و تمام هواداران این موضوع را درک کرده و بتوانند دوباره نتایج سال‌های قبل را تکرار کنند.

لیگ دسته اول فوتبال| پایان هفته نخست با شکست خانگی استقلال خوزستان

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.