باشگاه پاری‌سن‌ژرمن جدیدترین پیشنهاد باشگاه بارسلونا برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا که مذاکراتش با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای بازگرداندن نیمار به نوکمپ هنوز به نتیجه نرسیده است، همچنان دست از تلاش برای به خدمت گرفتن این مهاجم برزیلی نکشیده، این در حالی است که رقیب دیرینه آنها یعنی رئال مادرید هم وضعیت این ستاره ۲۷ ساله را زیرنظر دارد.

شبکه تلویزیونی «ESPN» گزارش داد باشگاه بارسلونا در تازه‌ترین اقدام خود پیشنهاد به خدمت گرفتن قرضی نیمار با بند خرید را به پاری‌سن‌ژرمن داده که این پیشنهاد از سوی این باشگاه فرانسوی رد شده است. مدیران پاری‌سن‌ژرمن پیش از این گفته‌اند که درهای خروجی باشگاه به روی نیمار باز است اما این بازیکن تنها در صورتی می‌تواند پارک‌دوپرنس را ترک کند که باشگاهی حاضر شود حداقل ۲۲۲ میلیون یورو بپردازد. این همان رقمی است که آنها دو سال پیش با فعال کردن بند فسخ نیمار به بارسلونا پرداختند.

مدیران پاری‌سن‌ژرمن بر این باورند که حتی اگر با پیشنهاد انتقال قرضی نیمار به نوکمپ موافقت کنند، باشگاه بارسلونا بودجه لازم برای فعال کردن بند خرید این بازیکن بزریلی را ندارد.

نیمار در دو فصل اخیر در ۵۸ بازی ۵۱ گل برای پاریسی‌ها به ثمر رسانده، هرچند در هر دو فصل اخیر دچار مصدومیت‌های جدی هم داشته است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.