خداکرم ایزدپناه سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر، گفت که گیت‌های ورزشگاه شهید مهدوی، فردا (دوشنبه) نصب می‌شود.

خداکرم ایزدپناه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: کارها در حال انجام است تا ورزشگاه آماده بازی‌ها شود. ورزشگاه شهید مهدوی مشکل نور دارد که این مسئله تا امشب (یکشنبه) حل می‌شود. گیت‌های ورزشگاه هم رسیده است و فردا نصب می‌شود. کار شماره‌گذاری صندلی‌ها و نصب دوربین‌ها هم انجام شده است.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد فروش بلیت به صورت الکترونیکی تصریح کرد: به زودی به تهران می‌آییم تا قرارداد سامانه بلیت‌فروشی الکترونیکی را ببندیم. ما باید ورزشگاه شهید مهدوی را به بازی روز جمعه برابر سپاهان برسانیم، چون مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر به سعید فتاحی قول داده است که تمام کارها تا دوشنبه انجام شوند.

سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر درباره جذب مهدی رحیم زهیوی و دانیال ماهینی هم به تسنیم گفت: قرار شد زهیوی را به تست‌های پزشکی بفرستیم تا مطمئن شویم مصدومیتی ندارد. اگر زهیوی مصدومیت نداشت، با او قرارداد امضا می‌کنیم. همچنین منتظریم سربازی ماهینی به پایان برسد تا کارهای مربوط به جذب او را انجام دهیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.