فرهاد کاظمی، سرمربی تیم فوتبال بادران تأکید کرد تیمش در یکی بازی سخت و نفس‌گیر در اهواز موفق به شکست استقلال خوزستان شده است.

فرهاد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان در هفته اول مسابقات لیگ دسته اول گفت: بازی در اهواز در این فصل از سال، سختی‌های خاص خودش را دارد. ما در گرمای ۴۶ درجه بازی می‌کردیم و خوشبختانه در یک بازی سخت و نفس‌گیر به پیروزی رسیدیم. استقلال خوزستان هم تیم خوبی است و آقای باقری‌نیا تیم خوبی را جمع کرده است. آنها در آینده می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال بادران در پاسخ به این پرسش که «آیا از عملکرد فنی شاگردانش در این بازی رضایت دارد؟»، خاطر نشان کرد: این اولین بازی ما در لیگ برتر بود و طبیعتاً نیاز به زمان داریم تا از لحاظ تاکتیکی به شرایط ایده‌آل برسیم. با این حال بچه‌ها در آن شرایط آب و هوایی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و باید از تلاش و دوندگی آنها تشکر کنم. ما دیگر این بازی را فراموش کرده و به فکر بازی با نیروی زمینی هستیم. باید در بازی‌های بعدی هم فقط و فقط برنده باشیم تا در نهایت به چیزی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

کاظمی در ارتباط با شانس صعود بادران به لیگ برتر تصریح کرد: تمام تیم‌هایی که در لیگ دسته اول هستند، هدفی جز صعود به لیگ برتر ندارند. با این حال هنوز در ابتدای راه هستیم و صحبت از صعود خیلی زود است، ما باید سخت تلاش کنیم و بجنگیم چون راه سختی در پیش داریم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.