سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال تاتنهام از کسب یک امتیاز مقابل منچسترسیتی کاملاً راضی به نظر می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریسیو پوچتینو که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته دوم لیگ برتر انگلیس در دیداری خارج از خانه به لطف کمک‌داور ویدئویی (VAR) به تساوی ۲ - ۲ مقابل منچسترسیتی دست یافتند، پس از این بازی با اشاره به ترکیبی که دارد، گفت: دنبال بهانه‌گیری نیستم و شکایتی از اوضاع موجود ندارم و تنها توضیحاتی می‌دهم. ما نیاز داریم بدانیم که در پایان نقل‌وانتقالات اروپایی ترکیب ما به چه صورت خواهد بود، چون ممکن است بازیکنانی از جمع ما جدا شوند، شاید هم کسی جدا نشد. به هر حال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

وی افزود: ما ششمین فصل حضورمان در تاتنهام را تجربه می‌کنیم و فکر می‌کنم ما از حیث سازگاری خود با شرایط متفاوت، قهرمان جهان هستیم. این البته تجربه فوق‌العاده‌ای است و ما یکی از بهترین کادرهای مربیگری دنیا خواهیم بود چون خودمان را با شرایط مختلف وفق داده‌ایم. به نظرم وقتی با این شرایطی که در تیم داریم به مصاف تیمی همچون منچسترسیتی می‌رویم، کسب تساوی ۲ - ۲ نتیجه فوق‌العاده‌ای است. باید تلاش تک‌تک بازیکنان را مورد تمجید قرار دهیم که سعی کردند به شرایط موجود در تیم توجهی نکنند و تنها مثبت‌اندیش باشند و با ایمان و امید بازی کردند.

سرمربی آرژانتینی اسپرزها همچنین درباره گل دقیقه ۲+۹۰ منچسترسیتی که توسط VAR مردود اعلام شد، تا بار دیگر این فناوری به کمک تیم وی در تقابل با شاگردان پپ گواردیولا بیاید، اظهار داشت: عاشق VAR هستم. از همان موقع که بحث معرفی این فناوری واستفاده از آن مطرح شد، با آن موافق بودم. گاهی اوقات ممکن است این فناوری به سود تیم شما باشد، درست به مانند این بازی و البته بازی فصل گذشته لیگ قهرمانان. ما نمی‌توانیم مانع سیرتکاملی این فناوری شویم.

پوچتینو ادامه داد: پذیرش چنین تصمیماتی که با استفاده از کمک‌داور ویدئویی گرفته می‌شود، البته کمی دشوار است چون ماعاشق فوتبال هستیم. در ۳۰ سال اخیر این داوران بوده‌اند که به تنهایی تصمیم‌گیری کرده‌اند و گاهی اوقات تصمیمات‌شان ناعادلانه بوده است. به هر حال باید این فناوری را بپذیریم و این فناوری در این بازی به سود ما عمل کرد.

تاتنهام در بازی بعدی خود به مصاف نیوکاسل می‌رود و پس از آن باید در دربی لندن مقابل آرسنال صف‌آرایی کند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.