سرمربی تیم فوتبال دورتموند با وجود برد قاطع در هفته نخست بوندس‌لیگا، به وجود برخی ضعف‌ها در نمایش شاگردانش مقابل آگزبورگ اذعان داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بوروسیا دورتموند رقابت‌ برای تصاحب عنوان قهرمانی بوندس‌لیگا را با کسب پیروزی پرگل ۵ بر یک مقابل آگزبورگ در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال آلمان آغاز کرد. با این حال لوسین فاوره، سرمربی زردپوشان وستفالن اعتراف کرد که عملکرد تیمش نقص‌هایی داشته است و این تیم هنوز جای پیشرفت دارد.

نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد مقتدرانه‌‌ترین برد تاریخ بوروسیا دورتموند در هفته نخست بوندس‌لیگا بود و در حالی رقم خورد که آگزبورگ در اولین دقیقه بازی به گل رسیده بود. دورتموند اما در هفته‌ای که رقیب اصلی‌اش بایرن مونیخ متوقف شد، گل خورده را با پنج گل پاسخ داد.

فاوره در پایان بازی به شبکه اسکای گفت: ما در نیمه دوم ریتم بازی‌مان را بالا بردیم که این نتیجه بسیار خوبی داشت. به همین دلیل نتیجه‌ای که رقم خورد، کاملاً عادلانه و حق ما بود. با این حال تیم ما هنوز هم در برخی از بخش‌ها باید کارهای کوچکی انجام دهد. ما می‌خواهیم که هر روز بهتر از دیروز شویم. چیزی که برای من اهمیت دارد، پیشرفت بازیکنان چه از نظر فردی، چه از نظر گروهی است.

بوندس‌لیگا| پیروزی پرگل دورتموند در گام نخست/ بایرلورکوزن و وولفسبورگ هم بردند

در همین حال کاپیتان تیم مارکو رویس که گل سوم این تیم را در دقیقه ۱۲ بازی به ثمر رساند هم گفت: انجام اولین بازی‌مان در خانه بسیار هیجان‌انگیز بود. تمام بلیت‌های بازی به فروش رفته بود و هواداران یک بار دیگر پرشور و نشاط بودند به خصوص بعد از آنکه ما گل اول را خوردیم، آنها واقعاً با صدایی بی‌نهایت بلند ما را تشویق می‌کردند. ما هرگز شک نداشتیم که می‌توانیم این بازی را ببریم. مسلماً همه چیز بی‌عیب‌و‌نقص نبود و ما دوست داشتیم که قبل از پایان نیمه اول دو گل می‌زدیم. بین دو نیمه ما باید هدفمندانه‌تر بازی می‌کردیم، چون اینگونه بود که ما موقعیت‌های‌مان را ایجاد کردیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.