سرمربی تیم ملی آلمان به بال مصدوم منچسترسیتی که در آستانه آغاز فصل بدشانسی آورد،‌ قوت قلب داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لروی سانه یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان فوتبال اروپا در تابستان سال جاری بود. او درست در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر انگلیس و در حالی که بایرن مونیخ به شدت خواهان جذبش بود، دچار پارگی رباط صلیبی شد. مصدومیت شدیدی که د جریان بازی جام خیریه گریبان ستاره سابق شالکه را گرفت، او را برای مدتی نسبتاً طولانی خانه‌نشین کرد تا از یک سو شانس بازی برای منچسترسیتی را از دست داده باشد و از سوی دیگر هم فرصت پیوستن به بایرن مونیخ.

شاید سانه بیم جا ماندن از اردوی تیم ملی آلمان برای حضور در یورو ۲۰۲۰ را هم حس می‌کرد که البته نگرانی‌اش از سوی سرمربی این تیم یواخیم لو برطرف شد.سرمربی ژرمن‌ها ابزار اطمینان کرد که سانه، به موقع برای حضور در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ آماده خواهد شد.

لو که یکی از تماشاگران بازی افتتاحیه فصل جدید بوندس‌لیگا میان تیم‌های بایرن مونیخ و هرتابرلین بود، بین دو نیمه مسابقه درباره مصدومیت بال ملی‌پوش منچسترسیتی به شبکه DAZN گفت: وقتی خبر مصدومیت سانه را شنیدم، خیلی ناراحت شدم. من با لروی در تماس بودم. برای او با توجه به شرایطی که داشت، بدون شک این مصدومیت در بدترین زمان ممکن رخ داد. با این حال ما امیدواریم که او به زودی به میادین برگردد. سانه در سطحی باور نکردنی بازی می‌کند و ما برایش آرزوی موفقیت داریم. او در جام ملت‌های اروپا بازی خواهد کرد.

لو سپس به تقویت شدن ترکیب بوروسیا دورتموند به لطف خرید‌های تابستانی این تیم و جذاب‌تر شدن کورس قهرمانی در بوندس‌لیگا هم اشاره‌ای داشت و افزود: به نظر من اینکه دورتموند این فصل روی کسب عنوان قهرمانی تمرکز کرده بسیار اتفاق مثبتی است. آنها خودشان را به خوبی تقویت کرده‌اند. متس هوملس، نیکو شولز، یولیان برانت و تورگان آزار،این‌‌ها همگی بازیکنانی فوق‌العاده‌اند. دورتموند واقعاً به خوبی خودش را تقویت کرده است و رقیبی جدی برای بایرن مونیخ است.

در حالی که بایرن مونیخ شب گذشته با تساوی فصل جدید بوندس‌لیگا را آغاز کرد، دورتموندی امروز از ساعت ۱۸:۰۰ به وقت تهران اولین بازی فصل‌شان را در خانه مقابل آگسبورگ انجام می‌دهند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )