نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که آمار موافقان بازگشت نیمار به بارسلونا نسبت به مخالفان بازگشت او کمتر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با از سر گرفته شدن روند مذاکرات دو باشگاه بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن برای بازگشت نیمار به نوکمپ، نشریه اسپورت کاتالونیا با انجام یک نظرسنجی در نسخه اینترنتی خود هواداران بارسلونا را درباره این اتفاق جویا شده است.

در این نظرسنجی مشخص شده با وجود تلاش و انگیزه فراوان مسئولان باشگاه بارسلونا برای پس گرفتن بازیکنی که ۲ سال پیش در ازای ۲۲۲ میلیون یورو به PSG فروختند، بیشتر هواداران ترجیح می‌دهند که او در پاری‌سن‌ژرمن بماند.

تا کنون بیش از ۳۸ هزار نفر در این نظرسنجی که همچنان ادامه دارد، شرکت کرده‌اند که در آن بیش از ۲۰ هزار نفر (۵۳ درصد) مخالفت خود را با بازگشت نیمار اعلام کرده‌اند و ۱۸ هزار نفر (۴۷ درصد) هم موافق آن هستند که بارسلونا فرصتی دوباره به این مهاجم برزیلی بدهد. این در حالیست که در ابتدای نظرسنجی آمار موافقان و مخالفان بسیار به هم نزدیک بود و رفته رفته شمار مخالفان بیشتر شده است.

بارسلونا اولین شرط پاری‌سن‌ژرمن برای بازگشت نیمار که معاوضه او با فیلیپه کوتینیو، نلسون سمدو، یک بازیکن قرضی دیگر به علاوه ۱۰۰ میلیون یورو می‌شود را رد کرده اما روند مذاکرات طرفین همچنان ادامه دارد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.