سیداکبر پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان گفت که تیمش در استفاده کامل از موقعیت‌های گلزنی ضعف دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیداکبر پورموسوی پس از سومین پیروزی پیاپی تیم فوتبال جوانان کشورمان که برابر افغانستان رقم خورد، به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه بازی بسیار خوبی برابر افغانستان ارائه کردیم و در واقع مسابقه سختی بود. حریف ما انگیزه زیادی داشت و نمی‌خواست در این دیدار مغلوب باشد. از سویی ما یک روز قبل از آن هم یک بازی پرفشار برگزار کرده بودیم و فرصت ریکاوری نداشتیم.

وی ادامه داد: اعضای تیم بسیار خسته بودند و برخی بازیکنان با مصدومیت وارد زمین شدند. با این وجود فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتیم. یکی از مشکلات اصلی تیم ما، عدم استفاده از موقعیت‌هاست و هنوز فرصت‌های زیادی را از دست می‌دهیم که باید روی این موضوع کار کنیم. تیمی که اهداف بزرگی دارد، باید از کمترین فرصت به بهترین شکل استفاده کند. هرچند در این سه بازی هشت گل به ثمر رسانده‌ایم، اما فکر می‌کنم موقعیت‌های گل زیادی را از دست داده‌ایم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان درباره موفقیت خط دفاعی این تیم و بسته نگه داشتن دروازه‌اش در سه بازی اظهار داشت: تمام اعضای تیم در کارهای دفاعی مشارکت فعال دارند و این مسئله موجب شده است دفاع تیمی ما به خوبی شکل بگیرد. البته در مسابقات روسیه خط دفاع ما عملکرد خوبی نداشت، اما روی این موضوع کار کرده‌ایم و فکر می‌کنم هنوز هم می‌توانیم بهتر از این باشیم تا به حریفان هیچ فرصتی ندهیم. امیدواریم این روند را در آخرین بازی مقابل تاجیکستان که میزبان رقابت‌هاست، ادامه دهیم و بتوانیم تورنمنت را به خوبی تمام کنیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.